Showing all 8 movies
Sortuj Według

Zenek cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pZenek zalukaj

Zenek cały film

Zenek cały film to historia oparta na biografii Zenona Martyniuka. Młody chłopak ze wschodniej Polski przyjaźni się z Ukraińcem i Romem, żyje typowo dla lat 80 - szarość rozprasza jedynie muzyka. Dzięki pracowitości i determinacji popartym talentem robi karierę w nowym gatunku disco polo. Przyjaźń, miłość, muzyka - takie są trzy wątki najważniejsze w tym filmie. Od anonimowości przez początki kariery aż do wielkiej sławy, realizacja mitu od nędzy do pieniędzy. Zenek osiągnął sukces, płacąc jednak pewną cenę za popularność.

Długość:2 godz. Data Premiery:10 lutego 2020

Gwiazdy: Jakub Zając Jan Frycz Krzysztof Czeczot Magdalena Berus

Wierzę w Ciebie cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pWierzę w Ciebie zalukaj

Wierzę w Ciebie cały film

Dramat muzyczny oparty na życiu amerykańskiego piosenkarza i kompozytora muzyki chrześcijańskiej - Jeremy'ego Camp'a i jego pierwszej żony - Melissy Lynn Henning. Młody i odnoszący sukcesy piosenkarz zakochuje się bez pamięci w Melissie. Przed ślubem okazuje się jednak, że jego narzeczona jest chora na raka jajnika. Ich szczęście nie trwa długo, bo dziewczyna umiera po 4 miesiącach. Jeremy przechodzi kryzys wiary i nie wie jak sobie poradzić po śmierci żony. Po dwóch latach pisze piosenkę, w której stwierdza, że pomimo przeciwności losu nie należy się poddawać.

Długość:1 godz. 55 min. Data Premiery:11 marca 2020

Gwiazdy: Britt Robertson Gary Sinise K.J. Apa Shania Twain

Moja gwiazda Teen Spirit cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pMoja gwiazda Teen Spirit zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pMoja gwiazda Teen Spirit cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit bez limitu

Moja gwiazda Teen Spirit cały film

Moja gwiazda Teen Spirit cały film to muzyczne widowisko. Niektórzy muzycy zaczynający swoją przygodę w młodym wieku nie mają jeszcze pojęcia, że biznes muzyczny może przeżuć swój talent i zapakować go do masowej konsumpcji. Przykładem jest Violet, 17-letnią marzycielka z delikatną urodą i twardym charakterem, świetnie zagrana przez Elle Fanning.

Moja gwiazda Teen Spirit cały film online - Gdzie obejrzeć?

Violet żyje w ucisku na Isle of Wight, gdzie jest wyśmiewana przez szkolnych znajomych za śpiewanie w miejscowym pubie i krytykowana przez polską matkę imigrantkę (Agnieszkę Grochowską) za wiarę w fantazje, które przyniosą jej zawód. Wszystko zmienia się, gdy udaje się na lokalny konkurs śpiewania… Czy Ty także masz odwagę walczyć o swoje marzenia?

Długość:92m

Gwiazdy: Agnieszka Grochowska Clara Rugaard Elle Fanning Jordan Stephens Millie Brady Olive Gray Rebecca Hall Ria Zmitrowicz Tamara Luz Ronchese Zlatko Burić

Rocketman cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pRocketman zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pRocketman cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pRocketman cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pRocketman online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pRocketman lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pRocketman bez limitu

Rocketman cały film

Rocketman cały film jest już w kinach. Jest to zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla fanów muzyki i nie tylko ponieważ film przedstawia naprawdę ciekawe i różnorodne sytuacje z życia artysty. A na pewno wszyscy tutaj słyszeli o postaci jaką jest Elton John.

W rolę słynnego muzyka wcielił się Taron Egerton. Twórcy przyznali, że było to dla nich bardzo ważne, by to właśnie Brytyjczyk wcielił się w główną rolę. Świadczy to o bardzo profesjonalnym podejściu do sprawy tworzenia tego filmu. Oprócz Anglika na ekranie w Rocketman cały film zobaczymy również Jamie’go Bella oraz Richarda Maddena. Reżyserem natomiast jest Dexter Fletcher, czyli również brytyjski twórca filmowy. Można powiedzieć, że mamy do czynienia z angielskim filmem o angielskim muzyku, co na pewno spowoduje, że opowiedzenia historia będzie bardzo szczegółowa i bliska prawdy.

Rocketman cały film online - Gdzie obejrzeć?

Rocketman cały film online możecie obejrzeć w kinie. Bez dwóch zdań będzie to topowy muzyczny film tego roku, który ma szanse na wiele nagród w różnych kategoriach. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądało życie brytyjskiej gwiazdy muzyki pop to koniecznie musicie obejrzeć ten seans.

Długość:121m

Gwiazdy: Bryce Dallas Howard Charlie Rowe Gemma Jones Jamie Bell Kit Connor Matthew Illesley Richard Madden Steven Mackintosh Taron Egerton Tom Bennett

Kraina Lodu 2 cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pKraina Lodu 2 zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pKraina Lodu 2 cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pKraina Lodu 2 cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pKraina Lodu 2 online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pKraina Lodu 2 lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pKraina Lodu 2 bez limitu

Kraina Lodu 2 cały film

Kraina Lodu 2 cały film to druga cześć niesamowitego filmu animowanego, który zebrał przed ekranami miliony oglądających. Już teraz możesz obejrzeć dalsze przygody Anny oraz Elsy. Jesteście ciekawi jak się potoczą ich losy? Usiądźcie wygodnie i obejrzyjcie online na naszej stronie internetowej.

Kraina Lodu 2 cały film to jeden z najgorętszych tytułów w tym roku. Mimo iż tytuł nawiązuje do zimy, to o filmie mówi się cały rok. Decyzja o nakręceniu kontynuacji była naprawdę strzałem w dziesiątkę. Przypomnijmy, że pierwsza odsłona zarobiła aż miliard dwieście siedemdziesiąt cztery miliony dwieście dziewiętnaście tysięcy dolarów. Jest to najbardziej kasowy film w historii jeżeli chodzi o animacje. Bardzo trudno będzie powtórzyć tak rekordowy wynik, ale kto ma to zrobić, jak nie druga część tej niesamowitej bajki.

Kraina Lodu 2 cały film online - Gdzie obejrzeć?

Kraina Lodu 2 cały film online ma niesamowitą ścieżkę dźwiękową. Pierwsza część otrzymała aż dwie Oscarowe statuetki. Pierwsza była za Najlepszy długometrażowy film animowany. Natomiast druga została podarowana za Najlepszą piosenkę filmową. Chodzi oczywiście o utwór „Let it go” (po polsku „Mam tę  moc”), który podbił światowe listy popularności przebojów. Jestem bardzo ciekaw, jaka gwiazda została wybrana do nagrania piosenki do drugiej części, ale wiem jedno. Czeka ją naprawdę trudne zadanie, ponieważ jej twórczość zawsze będzie porównywana do pierwowzoru. A może zaskoczy nas wszystkich i nowa piosenka będzie jeszcze popularniejsza.

Długość:nullm

Gwiazdy: Evan Rachel Wood Idina Menzel Jonathan Groff Josh Gad Kristen Bell Sterling K. Brown

Inspirująca opowieść o dwóch pokrewnych duszach, które odnalazły siebie na pełnych wrzawy ulicach Dublina. On jest ulicznym muzykantem, który stracił wiarę w to, że jeszcze jest w stanie coś stworzyć. Ona to młoda matka próbująca znaleźć sobie miejsce w nieznanym mieście. Kiedy ich losy splatają się ze sobą odkryją nawzajem swoje ukryte talenty oraz doprowadzają do realizacji swoich ukrytych marzeń.

Długość:85m Tagline: Jak często udaje się odnaleźć tę właściwą osobę?

Gwiazdy: Alaistair Foley Bill Hodnett Danuse Ktrestova Darren Healy Geoff Minogue Gerard Hendrick Glen Hansard Hugh Walsh Mal Whyte Markéta Irglová

Niezwykły i wzruszający film, którego narratorem jest muzyka. Stworzona przez Hansa Zimmera (Oscar za „Króla Lwa”), Marka Mancina („Król Lew”, „Mój brat niedźwiedź”) i Phila Ramone zachwyca w każdym momencie filmu. Wstępem do tej magicznej muzycznej opowieści jest spotkanie dwojga młodych, utalentowanych muzyków w Nowym Jorku, wiolonczelistki Lyla’i Novacek (Keri Russell) i charyzmatycznego irlandzkiego gitarzysty Louisa Connelly (Jonathan Rhys Meyers). Po latach, pewien osierocony od swych urodzin chłopiec przybywa do Nowego Jorku, by odnaleźć prawdziwych rodziców. Pomaga mu w tym muzyka, którą wciąż słyszy w każdym miejscu, o każdej porze dnia i nocy. Muzyka, którą czuje w sercu i która kieruje jego postępowaniem. Jego niezwykły talent odkrywa tajemniczy Wizard (Robin Williams), który nadaje mu pseudonim August Rush.

Długość:114m Tagline: Historia muzycznie utalentowanego wychowanka domu dziecka, który wyrusza na poszukiwanie swoich rodziców.

Gwiazdy: Aaron Staton Freddie Highmore Jonathan Rhys Meyers Keri Russell Leon G. Thomas III Marian Seldes Mykelti Williamson Robin Williams Terrence Howard William Sadler

Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady – obsypanego nagrodami „Chicago” (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy w 2003 roku), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu – powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w musicalu „Dziewięć”. Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje życie prywatne i odzyskać utraconą wenę twórczą. W zmaganiach z problemami pomaga mu - i przeszkadza - grono kobiet jego życia: zdradzana żona Luisa, kochanka Carla, przyjaciółka Lily, dziennikarka modowa Stephanie, muza Claudia oraz duch jego matki (w tej roli jak zawsze boska Sophia Loren). „Dziewięć” to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony musicalu, zainspirowanego mistrzowskim obrazem „8 i 1/2” Federico Felliniego.

Długość:112m

Gwiazdy: Daniel Day-Lewis Enzo Cilenti Fergie Judi Dench Kate Hudson Marion Cotillard Nicole Kidman Penélope Cruz Ricky Tognazzi Sophia Loren