Showing all 112 movies
Sortuj Według

Tyler Rake Ocalenie cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pTyler Rake Ocalenie zalukaj

Tyler Rake Ocalenie cały film

Tyler Rake to perfekcyjnie wyszkolony najemnik, któremu spać nie daje wydarzenie z przeszłości. Zawiódł, gdy najbardziej na niego liczono.

Bohater nie znajduje się w najlepszym momencie swojego życia. Znad butelki piwa odrywa go zlecenie: ma odbić z rąk zakładników syna azjatyckiego gangstera. Tyler Rake wchodzi do gry.

Tyler Rake to mocna rozrywka na wysokim poziomie. Łamie przyzwyczajenia widza, przyjemnie go zaskakując. Film może śmiało konkurować z klasykami kina akcji. Miłośnicy scen walki, strzelanin i pościgów znajdą w nim dla siebie dużo dobrego

Długość:1 godz. 57 min. Data Premiery:24 kwietnia 2020

Gwiazdy: Chris Hemsworth David Harbour Golshifteh Farahani Rayna Campbell

Capone cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pCapone zalukaj

Capone cały film

Capone cały film to amerykański seans biograficzny, opowiadający historię chorego na demencję, gangstera Al Capone. Po dziesięciu latach, które spędził we więzieniu, decyduje się stawić czoła swojej przeszłości. Główny bohater zmuszony zostaje do sprzedaży wielu swoich rzeczy, aby spłacić długi. Zaczyna miewać halucynacje oraz traci nad sobą kontrolę. Przyznaje się, że ukradł dziesięć milionów, ale nie ma pojęcia, gdzie je ukrył. Dopadają go wyrzuty sumienia, a jego umysł coraz bardziej cierpi. Ogarnięty poczuciem winy, Capone umiera w wieku 48 lat. Historia o zmaganiu z chorobą, wyrzutach sumienia i płaceniu do końca życia za swoje grzechy.

Długość:1 godz. 43 min. Data Premiery:12 maja 2020

Gwiazdy: Jack Lowden Kyle MacLachlan Matt Dillon Tom Hardy

The Green Knight cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pThe Green Knight zalukaj

The Green Knight cały film

Reżyser David Lowery przedstawia nową, świeżą wersję opowieści o rycerzach okrągłęgo stołu. Główny bohater Sir Gawain (Dev Patel) jest siostrzeńcem słynnego Króla Artura. Sir aby udowodnić swoją wartość w oczach bliskich oraz zasłużyć na miejsce przy Okrągłym Stole, podejmuje misję zgładzenia tytułowego Zielonego Rycerza (Ralph Ineson). Podczas swojej podróży stawia czoła również innym przeciwnikom, takim jak, np. duchy oraz olbrzymy. Sir Gawain musi pokonać je wszystkie aby zyskać sławę oraz stać się legendą.

Długość:2 godz. 5 min Data Premiery:28 maja 2020

Gwiazdy: Alicia Vikander Dev Patel Joel Edgerton Ralph Ineson

(Nie)znajomi cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080p(Nie)znajomi zalukaj

(Nie)znajomi cały film

Co może wydarzyć się, gdy choć na chwilę podejmie się decyzję o nieukrywaniu niczego przed bliskimi? Zasady obowiązujące na kolacji zorganizowanej przez grupę przyjaciół wydają się proste – wszystkie rozmowy telefoniczne mają być prowadzone na głos, a wiadomości przychodzące w całości odczytywane przed pozostałymi. Na czas trwania spotkania nikt nie może mieć żadnych sekretów. Wyjawiane podczas kolacji informacje będą szokować i skłonią przyjaciół do zastanowienia się, czy aby na pewno są sobie bliscy.

Długość:1 godz. 43 min Data Premiery:16 września 2019

Gwiazdy: Aleksandra Domańska Kasia Smutniak Michał Żurawski Tomasz Kot

Boże Ciało cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pBoże Ciało zalukaj

Boże Ciało cały film

Kolejny z filmów Jana Komasy, którego publiczność zna z takich tytułów, jak Sala samobójców czy Miasto 44. Opowiada nieszablonową historię młodego chłopaka, który podczas pobytu w więzieniu przechodzi duchową przemianę. W trakcie odbywania kary regularnie uczestniczy w posłudze kapłańskiej pod okiem kapłana, co pozwala odkryć mu innego siebie. Po opuszczeniu więzienia trafia do niewielkiego miasta, w którym poznaje lokalnego proboszcza. Wykorzystując jego nieobecność, zaczyna wcielać się w nowego kapłana i zaczyna pełnić posługę. Sposób, w jaki rozmawia z wiernymi oraz charyzma sprawiają, że znajduje wspólny język z lokalną społecznością, która nadal pogrążona jest w tragedii sprzed kilku miesięcy.

Długość:1 godz. 55 min. Data Premiery:29 sierpnia 2019

Gwiazdy: Aleksandra Konieczna Bartosz Bielenia Leszek Lichota Tomasz Ziętek

Tajemniczy Ogród cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pTajemniczy Ogród zalukaj

Tajemniczy Ogród cały film

Po stracie rodziców żywiołowa Mary Lennox zostaje odesłana pod opiekę swojego wuja. Mała dziewczynka trafiła do wielkiego smutnego domu, w którym czuje się samotna i opuszczona. Wbrew zasadom poznaje kolejne zakamarki ogromnej posiadłości, aż w końcu natrafia na ukrytą furtkę, która prowadzi do niezwykłego ogrodu. Wspólnie z nowymi przyjaciółmi (Dickonem i Colinem) oraz uroczym pieskiem postanawiają poznać jego sekret. W międzyczasie pokonują przeciwności losu, odrywając przy tym niezwykłą moc wyobraźni.

Długość:1 godz. 39 min. Data Premiery:12 sierpnia 2020

Gwiazdy: Colin Firth Dixie Egerickx Julie Walters

Wierzę w Ciebie cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pWierzę w Ciebie zalukaj

Wierzę w Ciebie cały film

Dramat muzyczny oparty na życiu amerykańskiego piosenkarza i kompozytora muzyki chrześcijańskiej - Jeremy'ego Camp'a i jego pierwszej żony - Melissy Lynn Henning. Młody i odnoszący sukcesy piosenkarz zakochuje się bez pamięci w Melissie. Przed ślubem okazuje się jednak, że jego narzeczona jest chora na raka jajnika. Ich szczęście nie trwa długo, bo dziewczyna umiera po 4 miesiącach. Jeremy przechodzi kryzys wiary i nie wie jak sobie poradzić po śmierci żony. Po dwóch latach pisze piosenkę, w której stwierdza, że pomimo przeciwności losu nie należy się poddawać.

Długość:1 godz. 55 min. Data Premiery:11 marca 2020

Gwiazdy: Britt Robertson Gary Sinise K.J. Apa Shania Twain

Mulan cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pMulan zalukaj

Mulan cały film

Mulan cały film w reżyserii Niki Caro to aktorska wersja słynnego animowanego filmu Disneya z 1998 roku. Akcja rozgrywa się w starożytnych Chinach. Gdy imperium szykuje się do wojny z napierającym wrogiem, cesarz wydaje dekret, że z każdej rodziny do wojska powołany zostaje jeden mężczyzna. Ojciec dorastającej Mulan to mężczyzna schorowany i stary. Dziewczyna w trosce o niego decyduje się w przebraniu chłopaka wyruszyć na wojnę.  Mulan okaże się niezwykle dzielną wojowniczką. Zostanie poddana ciężkim próbom.

Gwiazdy: Donnie Yen Jason Scott Lee Jet Li Yifei Liu

Emma cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pEmma zalukaj

Emma cały film

Emma cały film to najnowsza adaptacja powieści Jane Austin jest historią młodej i pięknej kobiety, która zajmuje się swataniem swoich przyjaciół. Sama próbuje odnaleźć swoją miłość, jednak po drodze napotyka różne trudności. W czasie poszukiwań mężczyzny życia, nie dostrzega, że jej przyjaciel jest w niej zakochany.

Data Premiery: 28 lutego 2020

Gwiazdy: Anya Taylor-Joy Johnny Flynn Josh O'Connor Mia Goth

Kobieta w oknie cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pKobieta w oknie zalukaj

Kobieta w oknie cały film

Kobieta w oknie cały film to produkcja z gatunku dramatu i kryminału, amerykańskiej szkoły filmowej. W Polsce premiera tego filmu ukaże się 15 maja 2020 roku. Film jest o kobiecie, która cierpi na agorafobię, przez co zaczyna szpiegować swoich sąsiadów i staje się jednocześnie świadkiem ataku przemocy. Na jaw wychodzi wiele różnych tajemnic, które w rzeczywistości nie są tym czym miały być.

Gwiazdy: Amy Adams Gary Oldman Julianne Moore Wyatt Russell

Bliźniak cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pBliźniak zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pBliźniak cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pBliźniak cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pBliźniak online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pBliźniak lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pBliźniak bez limitu

Bliźniak cały film

Bliźniak cały film to zdecydowanie jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na scenariusz w tym roku. Will Smith przygotowuje się do walki z młodszą wersją samego siebie w filmie sci-fi reżyserowanego przez znaną postać na rynku kina akcji. Teraz dzięki zwiastunowi wydanemu dzisiaj zobaczymy, jak będzie wyglądać. Film przedstawia współczesnego Smitha jako Henry'ego Brogana, elitarnego, ale starzejącego się zabójcę ściganego przez młodszego klona. Efekty wizualne - podobne do tych, które pozwoliły Samuelowi L. Jacksonowi cyfrowo zniszczyć kapitana Marvela - umożliwią Smithowi odgrywanie obu ról.

Bliźniak cały film online - Gdzie obejrzeć?

Bliźniak cały film jest pełen genialnych i spektakularnych zdjęć. Ujęcia akcji wyglądają hiperrealnie, ponieważ Ang Lee kręcił film w 3D z prędkością 120 klatek na sekundę i rozdzielczością 4K. Pojedynek Smith-versus-Smith pierwszy raz w historii kina!

Długość:nullm

Gwiazdy: Alexandra Szucs Benedict Wong Clive Owen Justin James Boykin Linda Emond Mary Elizabeth Winstead Theodora Miranne Will Smith

Fighter cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pFighter zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pFighter cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pFighter cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pFighter online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pFighter lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pFighter bez limitu

Fighter cały film

Fighter cały film to sportowe kino najwyższej klasy. Jeśli jesteś fanem boksu, musisz koniecznie obejrzeć ten film. Jego głównym bohaterem jest grany przez Piotra Stramowskiego sportowiec, którego kariera legła w gruzach w dość nieoczekiwany sposób. Uciekł on od blasku fleszy i zgiełku wielkiego miasta, by ułożyć sobie wszystko na nowo. Poznaje tam piękną kobietę i wszystko zdaje się układać, nadal jednak podąża za nim przeszłość.. Niebezpieczny gangster zmusza go, by znowu stanął na ringu, a stawka może być dużo większa, niż wszystko o co walczył do tej pory.

Fighter cały film online - Gdzie obejrzeć?

Fighter cały film to Genialny scenariusz, świetnie nakręcone sceny i wybitna gra aktorska czynią ten film wartym obejrzenia dla każdego, kto w jakikolwiek sposób interesuje się sportem MMA.

Długość:1 godz. 56 min Data Premiery:2019-07-19

Gwiazdy: Aleksandra Szwed Katarzyna Maciąg Mikołaj Roznerski Piotr Stramowski

Świat w ogniu cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pŚwiat w ogniu zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pŚwiat w ogniu cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pŚwiat w ogniu cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pŚwiat w ogniu online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pŚwiat w ogniu lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pŚwiat w ogniu bez limitu

Świat w ogniu cały film

Świat w ogniu cały film to zdecydowanie warta obejrzenia historia. Niesłusznie oskarżony o próbę zabójstwa prezydenta agent ucieka z więzienia. Jada Pinkett Smith Thompson, która przekazała mu złą wiadomość o zarzutach natychmiast rozpoczyna szeroko zakrojone poszukiwania. Mike Banning został postawiony pod ścianą i by uciec od tego mrocznego spisku musi znaleźć kogoś, komu może zaufać, by utrzymać się przy życiu i nadal chronić prezydenta. Kto mógłby być lepszym wyborem niż jego własny ojciec, Clay?

Świat w ogniu cały film online - Gdzie obejrzeć?

Świat w ogniu cały film to historia o odbudowywaniu kontaktów ojca z synem, którzy wspólnie stawiają czoło przeciwnościom losu i odkrywają jeden z największych spisków w historii Stanów Zjednoczonych! Gratka dla fanów przygodowych filmów akcji ze szpiegami w roli głównej.

Długość:98m

Gwiazdy: Gerard Butler Jada Pinkett Smith Lance Reddick Morgan Freeman Tim Blake Nelson

Ból i blask cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pBól i blask zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pBól i blask cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pBól i blask cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pBól i blask online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pBól i blask lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pBól i blask bez limitu

Ból i blask cały film

Ból i blask cały film to film cenionego twórcy. Salvador Mallo, reżyser filmowy w swoim ciężkim kryzysie twórczych doświadcza wraca do przyjemnych wspomnień z bliższej i dalszej przeszłości. Jego dzieciństwo w latach 60., kiedy wyemigrował z rodzicami do wioski w Walencji w poszukiwaniu dobrobytu, pierwsze pożądanie i poważna miłość w latach 80. i rozstanie, podczas gdy ta miłość była wciąż żywa i intensywna. Właśnie w swojej przeszłości Salvador odnajduje motywację i inspirację do dalszej twórczości.

Ból i blask cały film online - Gdzie obejrzeć?

Ból i blask cały film porusza bardzo ambitne wątki i bez wątpienia skłania do refleksji. Postać Salvadora Mallo może być odbiciem historii każdego z nas, a autor zachęca do zastanowienia się nad swoim życiem. Istotne są też relacje z matką, od której bohater uczy się pokory i pogodzenia z tym, że los bywa okrutny.

Długość:108m

Gwiazdy: Antonio Banderas Asier Etxeandia Asier Flores Cecilia Roth Julieta Serrano Leonardo Sbaraglia Nora Navas Pedro Casablanc Penélope Cruz Rosalía

Moja gwiazda Teen Spirit cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pMoja gwiazda Teen Spirit zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pMoja gwiazda Teen Spirit cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pMoja gwiazda Teen Spirit bez limitu

Moja gwiazda Teen Spirit cały film

Moja gwiazda Teen Spirit cały film to muzyczne widowisko. Niektórzy muzycy zaczynający swoją przygodę w młodym wieku nie mają jeszcze pojęcia, że biznes muzyczny może przeżuć swój talent i zapakować go do masowej konsumpcji. Przykładem jest Violet, 17-letnią marzycielka z delikatną urodą i twardym charakterem, świetnie zagrana przez Elle Fanning.

Moja gwiazda Teen Spirit cały film online - Gdzie obejrzeć?

Violet żyje w ucisku na Isle of Wight, gdzie jest wyśmiewana przez szkolnych znajomych za śpiewanie w miejscowym pubie i krytykowana przez polską matkę imigrantkę (Agnieszkę Grochowską) za wiarę w fantazje, które przyniosą jej zawód. Wszystko zmienia się, gdy udaje się na lokalny konkurs śpiewania… Czy Ty także masz odwagę walczyć o swoje marzenia?

Długość:92m

Gwiazdy: Agnieszka Grochowska Clara Rugaard Elle Fanning Jordan Stephens Millie Brady Olive Gray Rebecca Hall Ria Zmitrowicz Tamara Luz Ronchese Zlatko Burić

Midsommar W biały dzień cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pMidsommar W biały dzień zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pMidsommar W biały dzień cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pMidsommar W biały dzień cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pMidsommar W biały dzień online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pMidsommar W biały dzień lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pMidsommar W biały dzień bez limitu

Midsommar W biały dzień cały film

Midsommar W biały dzień cały film pokazuję życie z perspektywy młodych bohaterów, którym przyjdzie walczyć o przetrwanie w miejscu odciętym od cywilizacji. Jest to ciekawy horror, który na pewno wam przypadnie do gustu. Ma bardzo niekonwencjonalny pomysł na fabułę, która jest oryginalna.

Midsommar W biały dzień cały film online - Gdzie obejrzeć?

Film sięga do tradycji ludowych rytuałów. Szczególnie w Skandynawii takie obrządki były szczególnie mocne i dalej są mocno zakorzenione w niektórych miasteczkach. Akcja filmu dzieje się w Szwecji. Midsommar W biały dzień cały film online opowiada o tajemniczych obchodach pewnego ludowego święta, które okazuje się czymś o wiele straszniejszym niż miało być. Teraz młodzi ludzie będą musieli ratować swoje życie.

Długość:140m

Gwiazdy: Anki Larsson Anna Åström Björn Andrésen Florence Pugh Jack Reynor Julia Ragnarsson Liv Mjönes Louise Peterhoff Will Poulter William Jackson Harper

O psie który wrócił do domu cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pO psie który wrócił do domu zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pO psie który wrócił do domu cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pO psie który wrócił do domu cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pO psie który wrócił do domu online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pO psie który wrócił do domu lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pO psie który wrócił do domu bez limitu

O psie który wrócił do domu cały film

O psie który wrócił do domu cały film to familijne kino, które na pewno wam przypadnie do gustu. Głównym bohaterem filmu jest pies, który zgubił się w nieznanym miejscu. Teraz wyrusza w drogę do domu, która przyniesie wiele niesamowitych przygód.

O psie który wrócił do domu cały film online - Gdzie obejrzeć?

Zdjęcia do filmu powstały w Kanadzie. Zdjęcia są na naprawdę wysokim poziomie, a to zdecydowanie rzadko można powiedzieć o familijnym kinie. Tutaj jednak jest inaczej. Możemy oglądać przepiękną Kanadę w świetnej jakości. Dodatkowo O psie który wrócił do domu cały film online ma ciekawą fabułę, która przede wszystkim stara się edukować najmłodszych widzów. Jest to naprawdę coś wspaniałego.

Długość:96m

Gwiazdy: Alexandra Shipp Ashley Judd Barry Watson Bryce Dallas Howard Chris Bauer Edward James Olmos John Cassini Jonah Hauer-King Motell Gyn Foster Wes Studi

Brightburn Syn ciemności cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pBrightburn Syn ciemności zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pBrightburn Syn ciemności cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pBrightburn Syn ciemności cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pBrightburn Syn ciemności online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pBrightburn Syn ciemności lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pBrightburn Syn ciemności bez limitu

Brightburn Syn ciemności cały film

Brightburn Syn ciemności cały film to świetny thriller. Gdy młode małżeństwo w tajemniczy okolicznościach znajduje porzucone dziecko to postanawiają się nim zaopiekować. Kilka lat później młody chłopiec zaczyna zyskiwać nadprzyrodzone i bardzo potężne moce.

Brightburn Syn ciemności cały film online - Gdzie obejrzeć?

Na pewno wielu fanów doszukiwało się tutaj analogi do Supermana. Moim zdaniem słusznie. Obaj bohaterowie mają naprawdę wiele cech wspólnych. Jednak Brightburn Syn ciemności cały film online jest o wiele mroczniejszą produkcją. Ma w swoim arsenale takie fragmenty, które zdecydowanie przestraszą nie jedną osobę. Bardzo zgrabne połączenie filmu science fiction z horrorem, a dodatkowo motywem nadprzyrodzonych zdolności.

Długość:90m

Gwiazdy: Becky Wahlstrom David Denman Elizabeth Banks Jackson A. Dunn Jennifer Holland Matt Jones Meredith Hagner Stephen Blackehart Steve Agee Terence Rosemore

Ad Astra cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pAd Astra zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pAd Astra cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pAd Astra cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pAd Astra online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pAd Astra lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pAd Astra bez limitu

Ad Astra cały film

Ad Astra cały film to niesamowita wyprawa w głąb kosmosu. Astronauta Roy (Brad Pitt) wyrusza w kosmos by wykonać misję uratowania ludzkości, a także by odnaleźć swojego ojca, który również przed laty wyruszył na orbitę.

Ad Astra cały film online - Gdzie obejrzeć?

Już jakiś czas nie było świetnego filmu opowiadającego o kosmosie. No może poza świetnym Pierwszym Człowiekiem z Ryanem Goslingiem. Jednak tutaj dostaniemy naprawdę kino science fiction najwyższej klasy. Dodatkowo Ad Astra cały film online posiada elementy thrillera. Ja już nie mogę się doczekać, bo wiem, że dostaniemy naprawdę fantastyczne widowisko. Ad Astra cały film może się okazać czarnym koniem i wygrać wszystkie najważniejsze nagrody w tym roku.

Długość:0m

Gwiazdy: Brad Pitt Donald Sutherland Greg Bryk Jamie Kennedy John Ortiz Kimberly Elise Liv Tyler Loren Dean Ruth Negga Tommy Lee Jones

W domu innego cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pW domu innego zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pW domu innego cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pW domu innego cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pW domu innego online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pW domu innego lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pW domu innego bez limitu

W domu innego cały film

W domu innego cały film obejrzysz już u nas. Gdy Rachel przybywa do swojego męża, który jest amerykańskim generałem w powojennym Berlinie okazuje się, że będą mieli jeszcze jednego lokatora. Jest nim stary właściciel domu, w którym będą mieszkać. Wkrótce dochodzi do miłosnego trójkąta, który zaskoczy wszystkich.

W domu innego cały film online - Gdzie obejrzeć?

Na pewno rzeczą, która wyróżnia ten film jest niecodzienna akcja filmu. Często dobre melodramaty lub romanse są umiejscowione właśnie w czasie trwania różnych konfliktów zbrojnych. Na przykład Angielski Pacjent jest umiejscowiony w czasie trwania Drugiej Wojny Światowej. W przypadku tego filmu jest ponownie. W domu innego cały film online jest melodramatem, który z pewnością bardziej przypadnie do gustu płci pięknej, jednak panowie też tutaj znajdą coś dla siebie.

Długość:108m

Gwiazdy: Alexander Scheer Alexander Skarsgård Fionn O'Shea Frederick Preston Jason Clarke Joseph Arkley Kate Phillips Keira Knightley Martin Compston Tom Bell

Słodki koniec dnia cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pSłodki koniec dnia zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pSłodki koniec dnia cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pSłodki koniec dnia cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pSłodki koniec dnia online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pSłodki koniec dnia lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pSłodki koniec dnia bez limitu

Słodki koniec dnia cały film

Słodki koniec dnia cały film jest już w kinach. Kiedy polska poeta wygłasza niepoprawnie mowę podczas miejskich uroczystości, zostaje ofiarą wielu represji. Polski film kręcony w pięknym włoskim miasteczku Volterra.

Tytułową bohaterką jest polska artystka, która zajmuje się tworzeniem poezji. Od lat mieszka we włoskim mieście Volterra, gdzie często angażuje się w życie mieszkańców. Działa na różnych festiwalach, a także pomaga sąsiadom. Z tego powodu zostaje nagrodzona wyróżnieniem honorowego obywatela miasta.

Słodki koniec dnia cały film online - Gdzie obejrzeć?

W czasie uroczystości kobieta wygłasza jednak przemowę, która zdaje się łamać schemat jej działań. Jest ona niepoprawnie polityczna, ale jednak ma wiele prawdziwych elementów. Po tym wydarzeniu lokalna społeczność odwraca się od artystki. Słodki koniec dnia cały film online to wielokrotnie nagrodzony polski dramat.

Długość:92m

Gwiazdy: Antonio Catania Kasia Smutniak Krystyna Janda Lorenzo de Moor Robin Renucci Vincent Riotta

Kurier cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pKurier zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pKurier cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pKurier cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pKurier online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pKurier lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pKurier bez limitu

Kurier cały film

Kurier cały film jest już online. Żołnierz do zadań specjalnych dostaje za zadanie przedostać się do Londynu z okupowanej Polski i przekazać ważne informacje. Będzie to piekielnie trudna misja. Jest to Polska produkcja, która przedstawia mało znaną ale bardzo spektakularną historię.

Kurier cały film to bohaterska opowieść o heroicznym poświęceniu. Akcja filmu dzieje się w czasie Drugiej Wojny Światowej. W Polsce władze przejęły nazistowskie Niemcy, jednak Polacy nie składają broni i zakładają podziemne państwo. Za wszelką cenę chcą się skontaktować z Wielką Brytanią. W tym zadaniu może im pomóc Jan Nowak-Jeziorański, który jak mało kto umie niepostrzeżenie przedostawać za linię wroga. Czy uda mu się wykonać to niezwykle trudne zadanie zanim będzie za późno?

Kurier cały film online - Gdzie obejrzeć?

Kurier cały film online opowiada naprawdę świetną historię, która mimo wszystko jest mało znana dzisiejszemu pokoleniu. Co prawda ludzie, którzy interesują się historią z pewnością znają te opowieść, jednak jak wiemy, jest to mniejszość naszego społeczeństwa.

Długość:100m

Gwiazdy: Adam Woronowicz Grzegorz Małecki Julie Engelbrecht Michael Terry Mirosław Baka Patrycja Volny Philippe Tłokiński Rafał Królikowski Tomasz Schuchardt Zbigniew Zamachowski

Rocketman cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pRocketman zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pRocketman cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pRocketman cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pRocketman online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pRocketman lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pRocketman bez limitu

Rocketman cały film

Rocketman cały film jest już w kinach. Jest to zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla fanów muzyki i nie tylko ponieważ film przedstawia naprawdę ciekawe i różnorodne sytuacje z życia artysty. A na pewno wszyscy tutaj słyszeli o postaci jaką jest Elton John.

W rolę słynnego muzyka wcielił się Taron Egerton. Twórcy przyznali, że było to dla nich bardzo ważne, by to właśnie Brytyjczyk wcielił się w główną rolę. Świadczy to o bardzo profesjonalnym podejściu do sprawy tworzenia tego filmu. Oprócz Anglika na ekranie w Rocketman cały film zobaczymy również Jamie’go Bella oraz Richarda Maddena. Reżyserem natomiast jest Dexter Fletcher, czyli również brytyjski twórca filmowy. Można powiedzieć, że mamy do czynienia z angielskim filmem o angielskim muzyku, co na pewno spowoduje, że opowiedzenia historia będzie bardzo szczegółowa i bliska prawdy.

Rocketman cały film online - Gdzie obejrzeć?

Rocketman cały film online możecie obejrzeć w kinie. Bez dwóch zdań będzie to topowy muzyczny film tego roku, który ma szanse na wiele nagród w różnych kategoriach. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądało życie brytyjskiej gwiazdy muzyki pop to koniecznie musicie obejrzeć ten seans.

Długość:121m

Gwiazdy: Bryce Dallas Howard Charlie Rowe Gemma Jones Jamie Bell Kit Connor Matthew Illesley Richard Madden Steven Mackintosh Taron Egerton Tom Bennett

Underdog cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pUnderdog zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pUnderdog cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pUnderdog cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pUnderdog online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pUnderdog lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pUnderdog bez limitu

Underdog cały film

Underdog cały film to sportowe kino akcji z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli jesteście fanami sportów walki lub jakichkolwiek innych dyscyplin to jak najbardziej ten film jest dla was. Zobaczymy tutaj historię od zera do bohatera pewnego zawodnika mma, który nie zamierza się poddać i ambitnie będzie dążył do celu.

Wielu krytyków chwali muzykę jaka została użyta w tym filmie. W pełni się zgadzam z tym twierdzeniem. Dobrana ścieżka dźwiękowa jest naprawdę fenomenalna i inny polskie filmy zdecydowanie powinny wziąć przykład z tej produkcji i lepiej dobierać dźwięk.

Underdog cały film online - Gdzie obejrzeć?

Underdog cały film online to pewien przełomowy film jeżeli chodzi o tego typu kino w Polsce. Naprawdę w naszym kraju nie realizowało się produkcji opowiadających o sportach walki. Było to trochę dziwne, ponieważ zagraniczne filmy o tej tematyce były bardzo popularne w Polsce. Na szczęście nie zmarnowano potencjału i ogłoszono, że powstanie pierwszy taki film w naszym kraju.

Długość:113m

Gwiazdy: Aleksandra Popławska Emma Giegżno Eryk Lubos Janusz Chabior Mamed Khalidov Tomasz Włosok

Tolkien cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pTolkien zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pTolkien cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pTolkien cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pTolkien online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pTolkien lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pTolkien bez limitu

Tolkien cały film

Tolkien cały film to zrealizowana w bardzo dobry sposób biografia jednego z najbardziej znanych pisarzy fantasy. John Tolkien stworzył takie popularne książki jak Władca Pierścieni oraz Silmarillion. Jednak życie pisarza nie zawsze było usłane różami. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam do oglądania.

Tolkien cały film jest naszpikowany dużą ilością informacji o życiu Johna. Miał on naprawdę ciekawe życie. W filmie zostanie przedstawiona jego historia z perspektywy nastoletnich lat. To właśnie wydarzenia z tego okresu miały największy wpływ w twórczość pisarza.

Tolkien cały film online - gdzie obejrzeć?

Tolkien cały film online pokazuje prawdziwą historię życia najbardziej znanego pisarza fantasy w historii. Główny bohater był naprawdę ciekawą postacią i koniecznie musicie poznać jego opowieść. Szkoła z Internatem i zawarte tam przyjaźnie zmieniło tego człowieka nie do poznania. John był jest obecnie najbardziej znanym pisarzem fantasy i obok Georga Martina plasuje się w historycznej czołówce jeżeli chodzi o pisanie książek z gatunku fantasy.

Długość:112m

Gwiazdy: Anthony Boyle Colm Meaney Craig Roberts Derek Jacobi Genevieve O'Reilly Laura Donnelly Lily Collins Nicholas Hoult Patrick Gibson Tom Glynn-Carney

Ciemno prawie noc cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pCiemno prawie noc zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pCiemno prawie noc cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pCiemno prawie noc cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pCiemno prawie noc online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pCiemno prawie noc lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pCiemno prawie noc bez limitu

Ciemno prawie noc cały film

Ciemno prawie noc cały film przedstawia historię polskiej dziennikarki śledczej, która postanawia zbadać sprawę tajemniczych zaginięć dzieci. Akcja filmu dzieje się w polskim mieście – Wałbrzychu. Naprawdę kawał dobrego polskiego kina, na które serdecznie zapraszam.

Główną bohaterką Ciemno prawie noc cały film jest dziennikarka Anna Tabor, która specjalizuje się w śledztwach dla jednej z największych polskich gazet. Kobieta jest bardzo pewna i dokładna w swoich działaniach. Zawsze stara się poznać prawdę, nawet gdy jest ona trudna do zrozumienia. Teraz czeka ją najtrudniejsze zadanie w całej karierze. W Wałbrzychu dochodzi do serii przerażających zbrodni. Chodzi o porwania lokalnych dzieci. Anna postanawia zająć się sprawą i z pomocą lokalnych policjantów jak najszybciej rozwiązać tę sprawę za nim będzie za późno.

Ciemno prawie noc cały film online - Gdzie obejrzeć?

Ciemno prawie noc cały film online ma naprawdę ciekawą fabułę. Jest to kryminał w pełni tego słowa znaczeniu. Na ekranie zobaczymy składną historię, która od początku powinna nas wciągnąć i sprawić, że sami będziemy chcieli jak najszybciej poznać prawdę. Produkcja ma w sobie również elementy thrillera, czyli nieco mroczniejsze spojrzenie jeżeli chodzi o rodzaj gatunku filmowego. Rzadko kiedy powstaje naprawdę dobry polski film, jednak tutaj śmiało można stwierdzić, że udało się stworzyć naprawdę ciekawy film.

Długość:114m Tagline: Zostało mało czasu, by przerwać krąg zła

Gwiazdy: Aleksandra Konieczna Dawid Ogrodnik Dorota Kolak Eliza Rycembel Jerzy Trela Magdalena Cielecka Marcin Dorociński Piotr Fronczewski Piotr Żurawski Roma Gąsiorowska

After cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pAfter zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pAfter cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pAfter cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pAfter online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pAfter lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pAfter bez limitu

After cały film

After cały film to jedna z tych produkcji, którą albo pokochasz albo znienawidzisz. Jest to melodramat, który obrazuje historię pięknej miłości dwóch osób żyjących w totalnie dwóch różnych rzeczywistościach. Czy tak odmienne osoby mają szanse na udany związek? Obejrzyjcie już teraz, a poznacie odpowiedź na to bardzo ważne pytanie.

Pomysł na After cały film powstał na podstawie bestsellerowej książki o tym samym tytule. Powieść ta jest bowiem bardzo popularna i szerokim echem zdobyła uznanie czytelników. Kilka miesięcy po tym sukcesie postanowiono nakręcić film na podstawie książki. Jest to bardzo częsty przypadek, gdy w środowisku filmowym, scenariusze są tworzone przy pomocy książek.

After cały film online - Gdzie obejrzeć?

Głównymi bohaterami filmu jest Tessa oraz Hardin. Dziewczyna od zawsze prowadziła spokojne życie i pilnie się uczyła. Była jedną z najlepszych uczennic w swoim liceum, a gdy postanowiła wyjechać na studia myślała, że będą one równie spokojnie. Wtedy właśnie poznała swojego chłopaka Hardima, który jest totalnym przeciwieństwem Tessy. Chłopak jest strasznie buntowniczy i uwielbia adrenalinę. Parę zaczyna pochłaniać namiętny romans, który jednak ma silne podstawy by przerodzić się w prawdziwy związek. Jesteście ciekawi jak skończy się ta historia?

Długość:106m

Gwiazdy: Dylan Arnold Hero Fiennes Tiffin Inanna Sarkis Jennifer Beals Josephine Langford Peter Gallagher Pia Mia Samuel Larsen Selma Blair Shane Paul McGhie

Joker cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pJoker zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pJoker cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pJoker cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pJoker online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pJoker lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pJoker bez limitu

Joker cały film

Joker cały film przedstawia historie postaci Jokera. Możecie kojarzyć tego człowieka z filmów o Batmanie, jednak ten film jest w całości skupiony na konkretnie tej postaci. Zobaczymy jego życie z perspektywy najmłodszych lat i ujrzymy wydarzenie, które zmieniły tę postać na zawsze. Mam nadzieje, że wystarczająco was przekonałem do obejrzenia.

Głowy bohaterem filmu jest Arthur Fleck. Jest to mężczyzna w średnim wieku o szczupłej, a wręcz chudej budowie ciała. Nigdy nie powodziło mu się w życiu. Większości skupiał się na prostych pracach typu bycie klaunem. Jednak pewnego dnia został strasznie ośmieszony i pobity przez lokalne dzieciaki. Tego dnia postanowił, że zmieni swoje dotychczasowe życie i stanie się lepszą wersją siebie. Zaczął być komikiem, jednak jego humor był bardzo oryginalny i nie wpasowywał się w tamtejsze kanony. Arthur co raz bardziej stawał się szalony, aż popełnił coś co zmieniło Gotham raz na zawsze.

Joker cały film ma genialną scenerie. Przypomnijmy również, że akcja filmu dzieje się w mieście Gotham czyli w miejscu urodzenia samego Batmana. To właśnie w tej metropolii dzieje się akcja większości przygód Bruce’a Wayne. Jednak akcja filmu dzieje się wiele lat przed wydarzeniami z Mrocznego Rycerza. W tych czasach Bruce Wayne jest młodym człowiekiem, który nie posiada jeszcze w swojej głowie misji szerzenia dobra. Nie ma więc kto uratować miasta przez narastającym złem.

Joker cały film online - Gdzie obejrzeć?

Joker cały film online to produkcja, w której wystąpi bardzo dobrze oceniany aktor. W rolę Jokera wcielił się Joaquin Phoenix. Jest to aktor wokół którego nie wolno przejść obojętnie. Jest jednym z najlepszych aktorów, którzy aktywnie występują w wielu filmach. Phoenix ma niezwykłą etykę pracy. Zawsze dokładnie czyta scenariusze przed przyjęciem roli. Taka postara pomaga mu lepiej przygotować się do gry aktorskiej i sprawia, że jego filmy często odnoszą sukces. Joaquin Phoenix jest znany z roli Johna Casha z filmu Spacer po linie, za którą dostał nagrodę złotego globu i był nominowany do Oscara. Zagrał również ważną rolę Cesarza Kommodusa w filmie Ridleya Scotta – Gladiator, który jest znany każdej osobie.

Długość:nullm

Gwiazdy: Bill Camp Brett Cullen Bryan Callen Douglas Hodge Frances Conroy Joaquin Phoenix Marc Maron Robert De Niro Shea Whigham Zazie Beetz

Irlandczyk cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pIrlandczyk zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pIrlandczyk cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pIrlandczyk cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pIrlandczyk online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pIrlandczyk lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pIrlandczyk bez limitu

Irlandczyk cały film

Irlandczyk cały film to niesamowite widowisko, które na pewno przypadnie wam do gustu. Jeżeli stęskniliście się za starym gangsterskim kinem i myśleliście, że już nie robi się filmów w ten sposób to jesteście w błędzie. Jest to prawdziwe gangsterskie kino w całej okazałości i zobaczymy w nim legendarne wręcz gwiazdy.

Nie wiem czy wy, ale ja zawsze zastanawiałem się jak wyglądało życie gangstera od środka. Irlandczyk cały film idealnie pokazuję jak wygląda takie życie. Z tego właśnie powodu w swoim życiu obejrzałem na wiele produkcji, które skupiały się na wątkach mafijnych lub przestępczej. Tak właśnie trafiłem na seriale typu: Rodzina Soprano, który wciągnął mnie na długie godziny w niesamowitą przygodę. Jest to historia, która skupia się wokół osoby Tony’ego Soprano czyli ważnego członka rodziny mafijnej z New Jersey.

Krok po kroku główny bohater pnie się w górę, aż zostaję kluczowym postacią swojej społeczności. Niestety odbiło się to w jego życiu prywatnym. Przez liczne zdrady i brak czasu można powiedzieć, że zatracił swoją prywatną rodzinę na długi czas. Jak widzimy są plusy i minusy takiego ekstrawaganckiego życia. Można też pójść do więzienia lub po prostu zostać zabitym. Bycie gangsterem jest bardzo niebezpiecznym zawodem, jeżeli tak w ogóle można tak to nazwać.

Irlandczyk cały film online - gdzie obejrzeć?

Irlandczyk cały film online jest już dostępny. Zejście na przestępczą ścieżkę to zwykłe łamanie prawa i nie ma dla niego usprawiedliwienia. Wielu gangsterów dorabia do swojej działalności różne ideologie. Składają różne przysięgi i rytuały. Jednak należy pamiętać, że są to zwykli przestępcy i nie można w żaden sposób usprawiedliwiać ich haniebnych czynów. Z drugiej strony wielu członków mafii aktywnie pomagało swojej społeczności. Rozdawali darmowe jedzenie w trudnych czasach czy też pomagali pożyczając pieniądze. Należy jednak pamiętać, że na pierwszym miejscu stawiali oni siebie, a inne charytatywne czyny były popełnianie po to by choć minimalnie oczyścić ich własne sumienie. Oczywiście istnieją też gorsze typy przestępców, którzy nie mają żadnej jasnej i dobrej strony w swoim życiu.

Długość:0m

Gwiazdy: Al Pacino Bobby Cannavale Craig Vincent Harvey Keitel J.C. MacKenzie Joe Pesci Kathrine Narducci Ray Romano Robert De Niro Stephen Graham

Podły okrutny zły cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pPodły okrutny zły zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pPodły okrutny zły cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pPodły okrutny zły cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pPodły okrutny zły online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pPodły okrutny zły lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pPodły okrutny zły bez limitu

Podły okrutny zły cały film

Podły okrutny zły cały film jest już dostępny na naszej stronie internetowej, na której możecie oglądać filmy i seriale online. Jest to film biograficzny, który w bardzo interesujący sposób przedstawia historię jednego z najbardziej rozpoznawalnych morderców na całym świecie. Ted Bundy, bo to o nim jest ten film, był zdecydowanie barwną postacią, która przez wiele lat doskonale potrafiła wymigiwać się od popełnionych zbrodni i doskonale grać na emocjach wszystkich amerykanów.

Ted Bundy urodził się dwudziestego czwartego listopada w tysiąc dziewięćset czterdziestym szóstym roku w małym miasteczku Burlington w stanie Vermont. Od początku sprawiał wrażenie bardzo zdolnego dziecka, dobrze się uczył i zachowywał. W tym momencie zaczęła też się budzić jego mroczna strona. Na początku w gazetach i książkach czytał opisy zbrodni, a następnie zaczął popełniać drobne kradzieże z lokalnych sklepów. Już wtedy został dwukrotnie aresztowany, jednak obyło się to bez żadnych konsekwencji prawnych. Następnie zaczął studia na kierunku psychologicznym.

Podły okrutny zły cały film online - Gdzie obejrzeć?

Podły okrutny zły cały film online w doskonały sposób przedstawią historie tej postaci. W główną rolę w tym filmie wcielił się znany aktor Zac Efron, który do tej pory grywał w produkcjach dla nastoletniej widowni. Cieszy nas więc fakt iż ten utalentowany aktor postanowił spróbować swoich sił w tak ambitnej roli. Na pewno to zaowocuje na przyszłość i mężczyzna będzie mógł liczyć na ciekawe propozycje aktorskie.

Podły okrutny zły cały film jest bardzo wciągającą produkcją. Wielu ludzi na całym świecie interesuje fakt dlaczego seryjni mordercy popełniają swoje zbrodnie. Co ciekawe psychologowie uznali, że ogromny wpływ na to ma właśnie dzieciństwo takiej osoby. Ted Bundy miał nawet spokojne dzieciństwo, jednak wychowywał się bez ojca. Tutaj dość znaczący może być fakt iż istnieją plotki, że Ted Bundy urodził się z kazirodczego związku. Być może tutaj należy szukać przyczyny opętania tego człowieka. Sam przestępca kilkukrotnie wypowiadał się na ten temat. Mimo iż kilkukrotnie zmieniał wypowiedziane słowa to głównie obwiniał pornografie i masturbację jako główne powody swojej choroby. Ciężko jednak z tym jakkolwiek polemizować, ponieważ pod koniec swojej odsiadki Ted bardzo często mówił cokolwiek, byleby uzyskać rozgłoś w mediach i prasie.

Długość:111m

Gwiazdy: Angela Sarafyan Forba Shepherd Grace Balbo Grace Victoria Cox Haley Joel Osment Jim Parsons John Malkovich Kaya Scodelario Lily Collins Zac Efron

Król lew cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pKról lew zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pKról lew cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pKról lew cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pKról lew online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pKról lew lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pKról lew bez limitu

Król Lew 2019 cały film

Król Lew 2019 cały film to całkowicie nowa adaptacja słynnej bajki stworzonej przez studio Walta Disneya. Film opowiada o młodym lwie imieniem Simba, który musi odzyskać władzę wśród zwierząt w wyniku spisku swojego wujka Skazy. Pierwsze wydanie tego filmu zdobyło bardzo dużą popularność na całym świecie i wpisała się w kanon tworzenia animacji.

Chyba każdy z nas chociaż raz oglądał tę bajkę, która nawet jak na tamte czasy, została zekranizowana z ogromnym rozmachem. Mimo iż to był rok tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąty czwarty to do współpracy zatrudniono wielu specjalistów najwyższej klasy. Muzykę do tej produkcji wspólnie stworzyli Hans Zimmer, Elton John oraz Tim Rice. Bez wątpienia była to jedna z lepszych obsad wybrana do stworzenia muzyki filmowej. Twórcy wspólnie napisali między innymi utwór „Can You Feel The Love Tonight”, który otrzymał aż dwie statuetki Oskarowe. Aktorzy, który wystąpili na ekranie również są znani w środowisku filmowym. Na wielkim ekranie mieliśmy okazję zobaczyć takie gwiazdy jak Matthew Broderick, Moira Kelly oraz James Earl Jones. Bez dwóch zdań wpłynęło to również na taki szeroki rozgłos tego dzieła.

Król lew 2019 cały film online - Gdzie obejrzeć?

Król lew 2019 cały film online będzie popularnym seansem w kinach. Pierwsza ekranizacja zdobyła tak dużą popularność, że została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. W polskim wydaniu głosu użyczyli tacy aktorzy jak Wiktor Zborowski, Paweł Tucholski oraz Michał Mech. Miejmy nadzieję, że również w przypadku nowej części filmu, głos podłażą najwięksi specjaliści w tej dziedzinie. Oprócz filmów animowanych powstało również wiele książek, w których możemy znaleźć słownie opowiedzianą historię. Dodatkowo zobaczymy też tam wiele barwnych ilustracji, które szczególnie przypadną do gustu najmłodszym adeptom.

Król Lew 2019 cały film będzie stworzony za pomocą technologii live-action. To znaczy, że w produkcji wystąpią żywi aktorzy, a animacje zostaną dodane komputerowo. To bardzo ciekawy sposób na tworzenie animacji, który w starszych czasach był po prostu niemożliwy do wykonania. Dzięki temu będziemy mogli obejrzeć to dzieło w bardzo dobrej jakości obrazu co dodatkowo wpłynie na nasze zadowolenie wobec tego filmu.

Długość:0m

Gwiazdy: Alfre Woodard Beyoncé Knowles Billy Eichner Chiwetel Ejiofor Donald Glover Eric André James Earl Jones John Kani John Oliver Seth Rogen

Pewnego razu w Hollywood cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pPewnego razu w Hollywood zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pPewnego razu w Hollywood cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pPewnego razu w Hollywood cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pPewnego razu w Hollywood online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pPewnego razu w Hollywood lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pPewnego razu w Hollywood bez limitu

Pewnego razu w Hollywood cały film

Pewnego razu w Hollywood cały film jest już w kinach. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że premiera tego filmu to największe filmowe wydarzenie tegorocznego lata. Quentin Tarantino powraca w wielkim stylu, z filmem który ma raz na zawsze udowodnić, że jest jednym z największych reżyserów w historii kina. Czy ten film stanie się kultową pozycją tak jak to miało miejsce w przypadku Pulp Fiction? Ja odpowiadam twierdząco, ponieważ ta produkcja to kawał świetnie wykonanej pracy.

Pewnego razu w Hollywood cały film ma dwóch głównych bohaterów. Jeden z nich to Rick Dalton, niegdyś popularny aktor dzięki roli w pewnym serialu telewizyjnym. Ta postać jest grana przez Leonardo Dicaprio, czyli aktora, którego zna bez wątpienia każda osoba na naszej planecie. Jego najlepszym przyjacielem jest kaskader Cliff Booth, który do tej pory był jedynie pomocnikiem i kaskaderem Ricka. W tę postać wciela się Brad Pitt, którego nie muszę chyba przedstawiać. Obaj panowie o kilkuletniej nieobecności na rynku filmowym będą starali wrócić do tego biznesu. Czym im się uda ta sztuka? Nie wiem, ale taka obsada wśród głównych bohaterów gwarantuje fenomenalne widowisko.

Pewnego razu w Hollywood cały film online - Gdzie obejrzeć?

Co ciekawe to nie tylko pierwszoplanowa obsada jest świetnie obsadzona. W drugo i trzecioplanowe postacie wcielają się również bardzo znani aktorzy przemysłu filmowego. Na ekranie zobaczymy między innymi Margot Robbie, Al’a Pacino, Tim’a Rotha oraz Kurt’a Russela. Mógłbym wymieniać znanych aktorów bez końca, bo tak dużo znajomych twarzy wystąpiło w tej produkcji.

Podsumowując jest to naprawdę fajny film do obejrzenia w lato. Pewnego razu w Hollywood cały film online stanął na wysokości zadania w każdym aspekcie. Od prezencję postaci do dialogów i muzyki. Każdy element jest naprawdę genialny i widać, że czas poświęcony w tworzenie tego filmu jest jak najbardziej dobrze poświęcony.

Długość:159m

Gwiazdy: Al Pacino Brad Pitt Dakota Fanning Damon Herriman Kurt Russell Leonardo DiCaprio Luke Perry Margaret Qualley Margot Robbie Timothy Olyphant

Glass cały film

ZalukajWysoka Jakość - 1080pGlass zalukaj
OpenloadWysoka Jakość - 1080pGlass cały film online
VideoStreamWysoka Jakość - 720pGlass cda
RapidvideoWysoka Jakość - 720pGlass online
VeryStreamWysoka Jakość - 720pGlass lektor pl
StreamMaxWysoka Jakość - 720pGlass bez limitu

Glass cały film

Glass cały film jest już dostępny do oglądania na w kinach. Film jest kontynuacją wydarzeń z produkcji o tytule Split oraz Niezniszczalny. Czeka nas naprawdę niesamowite widowisko, na które serdecznie zapraszam.

Z kolei film Split opowiada o zupełnie innym bohaterze. Tutaj w główną rolę wciela się szkocki aktor James McAvoy. Co ciekawe nie można tutaj mówić o jednej roli. A wszystko jest spowodowane tym, że główny bohater tego filmu posiada kilkanaście różnych osobowości, która mają różne zachowania. To tak jakby właśnie główny aktor odgrywał kilkanaście innych ról w jednym filmie. To naprawdę niesamowite, że ta sztuka udała się właśnie Jamesowi, który jest jednym z najlepszych aktorów tak zwanej nowej szkoły filmowej.

Glass cały film online - Gdzie Obejrzeć?

Glass cały film online jest połączeniem obu filmów znanego reżysera. To znaczy, że zobaczymy w nim bohaterów zarówno z filmu Niezniszczalny jak i Split. Akcja filmu zaczyna się w szpitalu psychiatrycznym. Okazuje się bowiem, że cała trójka znalazła się tam z powodu chorób psychicznych. Lekarze prowadzący ich leczenie uważają, że wszystkie ich nadprzyrodzone zdolności są po prostu zmyślone. Niestety podczas badań wszystko wymyka się z kontroli i cała trojką ucieka na wolność. David Dunn za wszelką cenę będzie chciał powstrzymać bestię, w która zamienił się Denis, czyli postać grana przez Jamesa McAvoya. Jak się skończy to starcie nadprzyrodzonych jednostek? Jedno jest pewne. Z pewnością będzie to wybuchowe starcie.

Na zakończenie tej mini recenzji mogę stwierdzić, że Glass cały film w całości spełnił moje oczekiwania. Otrzymałem kawał fajnego filmu, przy którym bardzo miło spędziłem czas. Efekty specjalnie sprawiły, że bardzo przyjemnie się bawiłem, a zakończenie całkowicie dopięło te historię.

Długość:129m

Gwiazdy: Adam David Thompson Anya Taylor-Joy Bruce Willis Charlayne Woodard James McAvoy Luke Kirby M. Night Shyamalan Samuel L. Jackson Sarah Paulson Spencer Treat Clark

Lars (Ryan Gosling) wiedzie samotne życie, mieszkając w garażu swojego brata, Gusa (Paul Schneider), który wraz z żoną (Emily Mortimer) namawia go, by znalazł wreszcie towarzyszkę życia. Pewnego dnia Lars zjawia się u nich ze swoją nową dziewczyną, Bianką. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jego wybranka jest... gumową lalką, w której Lars zakochał się do szaleństwa.

Długość:106m

Gwiazdy: Doug Lennox Emily Mortimer Joe Bostick Kelli Garner Lauren Ash Nancy Beatty Patricia Clarkson Paul Schneider R. D. Reid Ryan Gosling

Po śmierci ojca, Kale Brecht (Shia LaBeouf) staje się ponury, zamknięty w sobie i zaczyna sprawiać kłopoty do tego stopnia, że ze swoje przewinienia zostaje skazany przez sąd na areszt domowy. Jego matka, Julie (Carrie-Anne Moss), pracuje dzień i noc na utrzymanie swoje i syna, lecz spotyka ją tylko obojętność. Kale, zamknięty w czterech ścianach podmiejskiego domu, zaczyna podglądać sąsiadów. Jeden z nich wydaje się być seryjnym mordercą. Ale czy te podejrzenia nie są po prostu wytworem bujnej wyobraźni?

Długość:105m Tagline: Kiedy morderca jest czyimś sąsiadem

Gwiazdy: Aaron Yoo Brandon Caruso Carrie-Anne Moss David Morse Jose Pablo Cantillo Luciano Rauso Matt Craven Sarah Roemer Shia LaBeouf Viola Davis

Członkowie pewnej dysfunkcjonalnej angielskiej rodziny spotykają się na pogrzebie seniora rodu. W uroczystości bierze też udział mężczyzna, który domaga się sporej sumy za utrzymanie w tajemnicy wielkiego sekretu zmarłego. Jego dwaj synowie postanawiają zrobić wszystko, aby tajemnica nie wyszła na jaw. Okazuje się jednak, że sprawy się komplikują, a spokojna uroczystość zmienia się w totalną katastrofę.

Długość:90m

Gwiazdy: Alan Tudyk Andy Nyman Daisy Donovan Ewen Bremner Jane Asher Keeley Hawes Kris Marshall Matthew Macfadyen Peter Vaughan Rupert Graves

Bestsellerowa gra wideo ożywa na dużym ekranie wprowadzając nowy standard do kina akcji! Timothy Olyphant (Szklana pułapka 4.0) wciela się w Agenta 47, genetycznie zaprogramowanego, wysokiej klasy płatnego zabójcę. Jego znaki szczególne to śmiertelny wdzięk, niczym niezakłócona precyzja i duma z wykonywanej pracy. Kiedy jednak zostaje zdradzony podczas jednej z misji, z myśliwego staje się ściganą zwierzyną. Rozpoczyna się gra, pełna intryg, międzynarodowych spisków i krwawej zemsty.

Długość:93m

Gwiazdy: Christian Erickson Dougray Scott Eriq Ebouaney Henry Ian Cusick Joe Sheridan Michael Offei Olga Kurylenko Robert Knepper Timothy Olyphant Ulrich Thomsen

Ambitna Alison i nieporadny życiowo Ben spędzają ze sobą noc, która kończy się nieplanowaną ciążą. Chociaż dzieli ich wszystko, postanowią się związać dla dobra dziecka.

Długość:129m

Gwiazdy: Iris Apatow Jason Segel Jay Baruchel Jonah Hill Katherine Heigl Leslie Mann Martin Starr Maude Apatow Paul Rudd Seth Rogen

Inspirująca opowieść o dwóch pokrewnych duszach, które odnalazły siebie na pełnych wrzawy ulicach Dublina. On jest ulicznym muzykantem, który stracił wiarę w to, że jeszcze jest w stanie coś stworzyć. Ona to młoda matka próbująca znaleźć sobie miejsce w nieznanym mieście. Kiedy ich losy splatają się ze sobą odkryją nawzajem swoje ukryte talenty oraz doprowadzają do realizacji swoich ukrytych marzeń.

Długość:85m Tagline: Jak często udaje się odnaleźć tę właściwą osobę?

Gwiazdy: Alaistair Foley Bill Hodnett Danuse Ktrestova Darren Healy Geoff Minogue Gerard Hendrick Glen Hansard Hugh Walsh Mal Whyte Markéta Irglová

Planując swój kolejny wielki napad, charyzmatyczny i nieprzewidywalny Jesse James (Brad Pitt) wypowiada wojnę swoim wrogom, którzy próbują zgarnąć nagrodę i chwałę za jego pojmanie. Jednak największym zagrożeniem dla jego życia mogą być ci, którym najbardziej zaufał.

Długość:160m

Gwiazdy: Brad Pitt Brooklynn Proulx Casey Affleck Dustin Bollinger Garret Dillahunt Jeremy Renner Mary-Louise Parker Paul Schneider Sam Rockwell Sam Shepard

Młody Hannibal (Gaspard Ulliel) podczas II wojny światowej w szokujących okolicznościach traci rodziców oraz siostrę. W brawurowy sposób ucieka z rodzinnej Litwy zajętej przez komunistów i dociera do Francji, do zamku swojego wuja. Na miejscu spotyka wykwintną Lady Murasaki (Gong Li), która wprowadza go do świata nienagannych manier, wyrafinowanej sztuki i nie tylko? Rozsmakowany w muzyce klasycznej i książkach, młody Hannibal niespodziewanie poczuje smak zepsutego dzieciństwa, smak siostry. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, która może pomóc Hannibalowi znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania o jego przeszłość.

Długość:121m Tagline: Zaczęło się od zemsty

Gwiazdy: Aaran Thomas Dominic West Gaspard Ulliel Gong Li Helena-Lia Tachovská Ivan Marevich Kevin McKidd Rhys Ifans Richard Brake Stephen Walters

Linda traci męża w wypadku samochodowym. Jest w szoku, ale w jeszcze większą psychozę wpada, kiedy następnego dnia jej mąż pojawia się w domu cały i zdrowy. Kobieta podejrzewa, że wcześniej doznała jakiegoś złudzenia. Zaczyna ją prześladować upiorne przeczucie, że tragedia, która była jej wizją, nastąpi naprawdę. Za wszelką cenę stara się, by nie doszła ona do skutku.

Długość:96m

Gwiazdy: Courtney Taylor Burness Irene Ziegler Julian McMahon Kate Nelligan Marc Macaulay Nia Long Phillip DeVona Ritchie Montgomery Sandra Bullock Shyann McClure

Niezwykły i wzruszający film, którego narratorem jest muzyka. Stworzona przez Hansa Zimmera (Oscar za „Króla Lwa”), Marka Mancina („Król Lew”, „Mój brat niedźwiedź”) i Phila Ramone zachwyca w każdym momencie filmu. Wstępem do tej magicznej muzycznej opowieści jest spotkanie dwojga młodych, utalentowanych muzyków w Nowym Jorku, wiolonczelistki Lyla’i Novacek (Keri Russell) i charyzmatycznego irlandzkiego gitarzysty Louisa Connelly (Jonathan Rhys Meyers). Po latach, pewien osierocony od swych urodzin chłopiec przybywa do Nowego Jorku, by odnaleźć prawdziwych rodziców. Pomaga mu w tym muzyka, którą wciąż słyszy w każdym miejscu, o każdej porze dnia i nocy. Muzyka, którą czuje w sercu i która kieruje jego postępowaniem. Jego niezwykły talent odkrywa tajemniczy Wizard (Robin Williams), który nadaje mu pseudonim August Rush.

Długość:114m Tagline: Historia muzycznie utalentowanego wychowanka domu dziecka, który wyrusza na poszukiwanie swoich rodziców.

Gwiazdy: Aaron Staton Freddie Highmore Jonathan Rhys Meyers Keri Russell Leon G. Thomas III Marian Seldes Mykelti Williamson Robin Williams Terrence Howard William Sadler

Szkolny outsider, jedenastoletni Jassie, ma jedno marzenie - chce zostać najszybszym człowiekiem świata. Jednak doskonała okazja, aby pokazać swój talent biegacza, niespodziewanie kończy się katastrofą. Szkolny wyścig wygrywa nowa, niezbyt lubiana uczennica Leslie Burke, która okazuje się być szybszą od wszystkich chłopców... Pomimo tego niefortunnego początku znajomości Jassie i Leslie szybko się zaprzyjaźniają. Dzięki jej odwadze i jego bujnej wyobraźni pewnego dnia odkrywają zamieszkałą przez trolle i elfy magiczną krainę Terabithii. Dzieci przeżyją tam niezwykłe przygody, a piękne chwile będą się przeplatać się z bardzo dramatycznymi wydarzeniami.

Długość:95m

Gwiazdy: AnnaSophia Robb Bailee Madison Emma Fenton Grace Brannigan Josh Hutcherson Judy McIntosh Kate Butler Latham Gaines Robert Patrick Zooey Deschanel

Mark Wahlberg wciela się w postać Boba Lee Swaggera, byłego snajpera korpusu marines i rozczarowanego amerykańskiego bohatera, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz, mimo tego, że odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, że jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii. [opis dystrybutora]

Długość:124m Tagline: Wczoraj chodziło o honor. Dzisiaj - o sprawiedliwość.

Gwiazdy: Danny Glover Elias Koteas Jonathan Walker Kate Mara Louis Ferreira Mark Wahlberg Michael Peña Rade Serbedzija Rhona Mitra Tate Donovan

Prawdziwa historia sparaliżowanego redaktora francuskiego czasopisma "Elle", który leżąc w szpitalu, próbuje za pomocą mrugnięć oka opisać swoje wspomnienia.

Długość:112m

Gwiazdy: Anne Consigny Emmanuelle Seigner Jean-Pierre Cassel Marie-Josée Croze Marina Hands Mathieu Amalric Max von Sydow Niels Arestrup Olatz López Garmendia Patrick Chesnais

Biznes to wojna. I to taka, w której nie bierze się jeńców. Aby zgromadzić wielki majątek, trzeba być bezwzględnym i gotowym na wszystko. Takim właśnie człowiekiem był Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis). Na przełomie XIX i XX wieku udało mu się odkryć złoża ropy naftowej w Nowym Meksyku. Umiejętnie inwestując kapitał, Plainview dorobił się całkiem pokaźnej fortuny. Sukces miał jednak swoją cenę - Daniel stał się potworem znienawidzonym przez wszystkich. Nie cofał się przed niczym, nawet jeśli w grę wchodził szantaż czy zabójstwo. W swoim dziele reżyser (Paul Thomas Anderson) pokazał brutalne narodziny wielkiego, amerykańskiego kapitału.

Długość:158m Tagline: Historia o rodzinie, chciwości, religii i ropie naftowej,

Gwiazdy: Barry Del Sherman Ciarán Hinds Colleen Foy Daniel Day-Lewis David Willis Dillon Freasier Hans Howes Hope Elizabeth Reeves Kevin J. O'Connor Paul Dano

Laura spędziła dzieciństwo dorastając w sierocińcu, otoczona troskliwą opieką wychowawców i przyjaźnią dzieci, które były dla niej niczym bracia i siostry. Teraz, jako trzydziestoletnia kobieta, wraca w "rodzinne" strony wraz z mężem Carlosem i siedmioletnim synkiem, Simonem. Jej marzeniem jest ponowne otwarcie porzuconego przytułku i stworzenie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych.

Długość:105m

Gwiazdy: Andrés Gertrúdix Belén Rueda Carmen López Édgar Vivar Fernando Cayo Geraldine Chaplin Mabel Rivera Montserrat Carulla Óscar Casas Roger Príncep

Jim Carrey i Virginia Madsen wcielili sie w główne role w tym "paraliżującym umysł" (Pete Hammond, Maxim), psychologicznym thrillerze wyreżyserowanym przez Joela Schumachera. Koszmar rozpoczyna się, gdy Walter Sparrow (Carrey) czyta postrzępioną, starą książkę zatytułowaną "Numer 23". Znajdując liczne podobieństwa między życiem ciemnej i zdegradowanej postaci głównego bohatera, a swoim własnym, Walter bez namysłu zanurza się w zwodniczy świat. Jednak, gdy główny bohater dopuszcza się makabrycznego czynu, ku swemu przerażeniu odkrywa, że jego przeznaczenie może sprowadzić go na tę samą ścieżkę...

Długość:101m Tagline: prawda Cię odnajdzie.

Gwiazdy: Corey Stoll Danny Huston David Stifel Jim Carrey Logan Lerman Lynn Collins Mark Pellegrino Michelle Arthur Rhona Mitra Virginia Madsen

Lato 1935 roku. Trzynastoletnia Briony Tallis z zamożnej angielskiej rodziny jest obiecującą młodą pisarką. Dziewczynka ma nadzieję, że jej kuzynka Lola oraz bliźnięta Jackson i Pierrot zagrają w najnowszej sztuce jej autorstwa, która ma zostać wystawiona podczas rodzinnego zjazdu. Kuzyni są jednak beznadziejnymi aktorami. W chwilach wolnych od pisania, Briony szpieguje syna służącego, Robbie’go Turnera, który romansuje z jej starszą siostrą Cecylią i odkrywa obsceniczny list miłosny, który młody człowiek do niej napisał. Płodna wyobraźnia Briony podsuwa jej coraz to okropniejsze obrazy. Kiedy jej kuzynka Lola zostaje zgwałcona, nasza bohaterka jest pewna, że widziała, jak zrobił to Robbie. Młody człowiek zostaje wtrącony, wbrew protestom Cecylii, do więzienia, a następnie wysłany do Francji, gdzie bierze udział w bitwie pod Dunkierką. Po latach, sprawy między poróżnionymi członkami rodziny powoli się wyjaśniają.

Długość:123m Tagline: Połączyła ich miłość. Rozdzielił strach. Ocaliła nadzieja.

Gwiazdy: Alfie Allen Benedict Cumberbatch Brenda Blethyn Harriet Walter James McAvoy Juno Temple Keira Knightley Romola Garai Saoirse Ronan Vanessa Redgrave

Po tragicznej śmierci męża Holly nie może dojść do siebie. Wszystko zmienia się, gdy kobieta znajduje zaadresowane do niej listy od ukochanego.

Długość:126m

Gwiazdy: Anne Kent Gerard Butler Gina Gershon Harry Connick Jr. Hilary Swank James Marsters Jeffrey Dean Morgan Kathy Bates Lisa Kudrow Nellie McKay

Ku swojemu ogromnemu zdziwieniu młodziutka Juno (Ellen Page) dowiaduje się, że jest w ciąży. Za radą najlepszej przyjaciółki Lei postanawia znaleźć dla nienarodzonego dziecka bezdzietne małżeństwo, które zgodziłoby się je adoptować. Wkrótce natrafia na pasującą do jej oczekiwań parę, Marka i Vanessę

Długość:96m Tagline: Komedia o dorastaniu i wpadkach po drodze.

Gwiazdy: Allison Janney Daniel Clark Eileen Pedde Ellen Page J.K. Simmons Jason Bateman Jennifer Garner Michael Cera Olivia Thirlby Rainn Wilson

Thriller Finchera oparty jest na prawdziwych wydarzeniach związanych z jedną z najbardziej intrygujących, niewyjaśnionych zbrodni w historii Stanów Zjednoczonych. Seryjny zabójca terroryzuje okolice San Francisco, zwodząc policję i media wymyślnymi szyframi i tajemniczymi listami. Poszukiwaniami mordercy zajmują się funkcjonariusze śledczy z czterech okręgów sądowych oraz dociekliwy pracownik lokalnej gazety. Wkrótce sprawa ta staje się ich wspólną obsesją. Wplątani w wir niewyjaśnionych wydarzeń i wciąż nowych poszlak poddawani są nieustannej próbie, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Długość:157m Tagline: Zabójca może odebrać ci życie na wiele sposobów

Gwiazdy: Anthony Edwards Bob Stephenson Brian Cox Chloë Sevigny Jake Gyllenhaal John Carroll Lynch John Lacy Mark Ruffalo Richmond Arquette Robert Downey Jr.

Frank Lucas (Washington, Plan doskonały, Raport Pelikana) człowiek, który wie czym jest poczucie honoru, ale i znający zasady ulicy, postanawia uporządkować chaotyczne podziemie narkotykowe Harlemu. Na jego drodze stanie jednak Richie Roberts (Crowe, Gladiator, Piękny umysł), nieprzekupny gliniarz, który poprzysiągł zniszczyć warte setki milionów dolarów narkotykowe imperium. Dwie silne osobowości po dwóch stronach barykady. Oto, jak wyglądało ich legendarne starcie.

Długość:157m

Gwiazdy: Chiwetel Ejiofor Denzel Washington John Hawkes Josh Brolin Lymari Nadal Roger Guenveur Smith Russell Crowe RZA Ted Levine Yul Vazquez

Ekranizacja przebojowego broadwayowskiego musicalu. Kiedy Sweeney Todd przybywa do Londynu z poczciwym młodym żeglarzem Anthony Hope'em, poznaje panią Nellie Lovett - właścicielkę cukierni. Kobieta rozpoznaje w Sweeneyu Benjamina Barkera, który został przed laty wygnany z miasta przez bezwzględnego Sędziego. Złoczyńca wraz ze swoim podwładnym uknuł podły plan - podczas nieobecności Barkera brutalnie zgwałcili jego żonę i porwali córkę, Johannę. Teraz już jako Sweeney poprzysięga im zemstę. Z pomocą pani Lovett zakłada krwawy interes: otwiera salon fryzjerski, w którym podcina gardła niewinnym klientom i w ten sposób zaopatrza wspólniczkę w... nadzienie do ciastek. Wyroby pani Lovett zdobywają ogromną popularność i uznanie Londyńczyków, podczas gdy Sweeney wciąż planuje odwet na zabójcach swojej żony...

Długość:116m Tagline: Pyszne paszteciki

Gwiazdy: Alan Rickman Anthony Stewart Head Ed Sanders Helena Bonham Carter Jamie Campbell Bower Jayne Wisener Johnny Depp Laura Michelle Kelly Sacha Baron Cohen Timothy Spall

Dzieli ich wszystko. Edward Cole (Jack Nicholson) jest białym bogaczem, który zbił fortunę na swojej korporacji, zaś Carter Chambers (Morgan Freeman) skromnym, czarnoskórym mechanikiem samochodowym. Jednak jest coś, co ich połączy, choroba. Wkrótce okaże się też, że tych podobieństw jest więcej. Najważniejsze z nich to pragnienie spędzenia ostatnich dni życia na spełnieniu swoich najskrytszych marzeń. panowie tworzą więc ich listę i wyruszają w pełną przygód podróż życia. Każda przygoda to kolejny zrealizowany punkt na ich liście marzeń do spełnienia. Dwie wielkie gwiazdy- Nicholson i Freeman w pogodnej opowieści o spełnianiu marzeń i smakowaniu życia, smakowaniu do ostatniej chwili. Znakomite aktorstwo i wielkie wzruszenia.

Długość:97m Tagline: Historia dwóch umierających mężczyzn, którzy pod wpływem szalonych przygód zostają przyjaciółmi.

Gwiazdy: Alfonso Freeman Annton Berry Jr. Beverly Todd Destiny Brownridge Jack Nicholson Morgan Freeman Rob Morrow Rowena King Sean Hayes Verda Bridges

Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela ), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny - na 8 nominacji do Oskara. Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 000 000 dolarów i kilka ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze - co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (nagrodzony Złotym Globem oskarowy faworyt Javier Bardem) na czele

Długość:122m Tagline: To na pewno nie jest czysta robota.

Gwiazdy: Barry Corbin Garret Dillahunt Javier Bardem Josh Brolin Kelly Macdonald Rodger Boyce Stephen Root Tess Harper Tommy Lee Jones Woody Harrelson

W 1992 roku po ukończeniu Uniwersytetu Emory wybitny uczeń i sportowiec Christopher McCandless decyduje się zerwać z dotychczasowym, nudnym życiem. Rozdaje swoje rzeczy, przekazuje swoje oszczędności (24000$) na cele charytatywne i rusza autostopem na Alaskę, aby żyć w dzikiej głuszy. Spotyka go wiele przygód, które na zawsze ukształtują jego życie.

Długość:148m

Gwiazdy: Brian H. Dierker Catherine Keener Emile Hirsch Hal Holbrook Jena Malone Kristen Stewart Marcia Gay Harden Thure Lindhardt Vince Vaughn William Hurt

Nowy Jork. Miasto opanował dziwny wirus, który spowodował zmianę ludzi w pełne agresji i szaleństwa potwory. Osoby, które były odporne na działanie wirusa, zostały zabite przez ukrywające się w mroku kreatury. Przeżył tylko jeden człowiek, Robert Nevill, który wraz ze swoim psem prowadzi monotonne życie: w dzień stara się zdobyć pożywienie a w nocy ukrywa się i walczy o swoje życie. Nevill postanawia odkryć szczepionkę, by odwrócić obecną sytuację. W piwnicy ma laboratorium, gdzie przeprowadza eksperymenty. Pewnego dnia traci wszelką nadzieję i rusza do bezpośredniej walki z przerażającymi potworami.

Długość:101m Tagline: Ostatni człowiek na ziemi nie jest sam

Gwiazdy: Alice Braga Charlie Tahan Darrell Foster Dash Mihok Emma Thompson Joanna Numata Salli Richardson-Whitfield Samuel Glen Will Smith Willow Smith

Po śmierci żony Frank postanawia odwiedzić swoje dorosłe dzieci i sprawdzić, jak radzą sobie w życiu.

Długość:100m

Gwiazdy: Brendan Sexton III Damian Young Drew Barrymore James Frain James Murtaugh Kate Beckinsale Katherine Moennig Melissa Leo Robert De Niro Sam Rockwell

Czworo bandytów porywa pociąg metra. Ich przywódca /John Travolta/ domaga się okupu. W przypadku niespełnienia żądań porywacze grożą zabiciem zakładników. Jednak nawet w przypadku otrzymania pieniędzy ucieczka z podziemia będzie trudna. Denzel Washington wciela się w postać szefa ochrony, który będzie próbował udaremnić plany bandytów.

Długość:106m

Gwiazdy: Alex Kaluzhsky Alice Kremelberg Denzel Washington Gary Basaraba James Gandolfini John Travolta John Turturro Katherine Sigismund Luis Guzmán Michael Rispoli

Życie szesnastoletniej Clareece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) z Harlemu jest odzwierciedleniem najgorszej patologii istniejącej w enklawach biedy amerykańskiej społeczności. Dziewczyna jest chorobliwie otyłą analfabetką, żyje z zasiłku, a na domiar złego, już po raz drugi zachodzi w ciąże z własnym ojcem. W tej trudnej sytuacji nie znajduje oparcia nawet w matce (Mo'Nique), która terroryzuje ją na każdym kroku, ograniczając w ten sposób możliwości rozwoju. Dopiero, kiedy pójdzie do specjalnej szkoły dla kobiet w trudnej sytuacji przekona się, że są ludzie, którzy wyciągną do niej pomocna dłoń, nauczycielka, psychoterapeutka, lekarz czy koleżanki z zajęć. Precious, pomimo tragicznej sytuacji, zacznie zmieniać swoje życie.

Długość:110m

Gwiazdy: Amina Robinson Chyna Layne Gabourey Sidibe Lenny Kravitz Mariah Carey Mo'Nique Paula Patton Sherri Shepherd Stephanie Andujar Xosha Roquemore

Akcja filmu toczy się w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Zwarta grupa przyjaciółek uczy się w angielskiej, elitarnej szkole dla dziewcząt. Łączy je wspólna pasja – pływanie oraz jedna z nauczycielek, Panna G (Eva Green), która jest niezwykle charyzmatyczną i enigmatyczną kobietą. Pewnego dnia w szkole pojawia się nowa uczennica – Fiamma (María Valverde). Dziewczyna w szybkim czasie skupia na sobie uwagę Panny G, co niezbyt podoba się reszcie drużyny pływackiej…

Długość:104m

Gwiazdy: Adele McCann Clemmie Dugdale Ellie Nunn Eva Green Helen Norton Imogen Poots Juno Temple María Valverde Sinéad Cusack Zoe Carroll

To nie jest zwyczajna komedia romantyczna o przeszkodach na drodze do ludzkiej intymności. Młody mężczyzna cierpi na „zespół Aspergera”, czyli łagodną formę autyzmu, charakteryzującą się upośledzeniem w nawiązywaniu kontaktów społecznych. Pewnego dnia Adam, który przez całe życie egzystował w ukryciu, poznaje nową sąsiadkę Beth. Wkrótce ich wzajemna więź jest wręcz dotykalna. Staje się też jasne, że niezdolność Adama do odczytywania sygnałów niewerbalnych jest poza jego kontrolą. A jednak Beth nie ucieka. Ich wzajemne zainteresowanie nieśmiało zapuszcza korzenie. Ich wyjątkowy związek pokazuje, jak daleko dwoje ludzi wywodzących się z różnych rzeczywistości może sięgnąć w poszukiwaniu niezwykłej więzi.

Długość:99m

Gwiazdy: Adam LeFevre Amy Irving Frankie Faison Haviland Morris Hugh Dancy Mark Linn-Baker Mike Hodge Peter Gallagher Peter O'Hara Rose Byrne

Davus to niewolnik zakochany w swej pięknej pani – wybitnej filozofce i astronomce Hypatii. Podczas gdy Hypatia ze wszystkich sił stara się uratować od zapomnienia wiedzę i mądrość starożytnego świata przed narastającym fundamentalizmem religijnym, Davus jest rozdarty pomiędzy miłością a nową religią, która obiecuje wolność. W dodatku, o względy Hypatii ubiega się należący do elity miasta Orestes.

Długość:126m Tagline: Kiedy fanatyzm niszczy świat...

Gwiazdy: Ashraf Barhom Homayoun Ershadi Max Minghella Michael Lonsdale Omar Mostafa Oscar Isaac Rachel Weisz Richard Durden Rupert Evans Sami Samir

Urocza, prawdziwa brytyjska komedia zrealizowana przez Richarda Curtisa. Historia nielegalnego, rockowego radia które nadawało z …łodzi, pływającej wokół Wielkiej Brytanii. W filmie występują znakomite gwiazdy kina brytyjskiego. Film dla wszystkich miłośników dobrego kina i świetnej muzyki.

Długość:116m

Gwiazdy: Bill Nighy Emma Thompson Gemma Arterton Jack Davenport January Jones Kenneth Branagh Nick Frost Philip Seymour Hoffman Rhys Ifans Tom Sturridge

W kolejnej, po "Mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet", części trylogii Millennium główną bohaterką jest Lisbeth Salander. Seria brutalnych morderstw wywoluje u Lisbeth wspomnienia mrocznej przeszłości, z którą postanawia raz na zawsze się rozprawić. Dwoje dziennikarzy (Dag i Mia) wpada na trop dobrze zorganizowanej siatki przemycającej z Europy Wschodniej do Szwecji ludzi wykorzystywanych w branży seksualnej. Wiele osób które są w to zamieszane jest postawionych bardzo wysoko w szczeblach społeczeństwa. Kiedy dziennikarze zostają zamordowani główną podejrzaną jest pani Salander, Blomkvist postanawia przeprowadzić śledztwo na wlasną ręke. To co odkryje jest przerażające.

Długość:129m

Gwiazdy: Annika Hallin Georgi Staykov Lena Endre Michael Nyqvist Micke Spreitz Noomi Rapace Paolo Roberto Per Oscarsson Peter Andersson Sofia Ledarp

Benjamin Esposito (Ricardo Darin), były argentyński agent federalny, znajduje się u kresu swojej kariery. Mimo, że do emerytury pozostało niewiele czasu, ma świadomość, że nie rysuje się ona w ciepłych kolorach. Benjamin jest bowiem udręczony okropną sprawą z dawnych czasów - gwałtu i morderstwa na młodej kobiecie. Prawdziwe oblicze wydarzeń z przeszłości nigdy nie ujrzało światła dziennego, dlatego by uporać się z tym zaczyna pisać. Odgrzebywanie wspomnień i kopanie w pamięci doprowadza jednak do odkrycia zaskakujących faktów.

Długość:127m Tagline: Przyjaźń miłość i... sprawiedliwość.

Gwiazdy: Alejandro Abelenda Bárbara Palladino Carla Quevedo Guillermo Francella Javier Godino Mario Alarcón Pablo Rago Ricardo Darín Rudy Romano Soledad Villamil

Policjant, przykładny mąż i ojciec przestaje ukrywać fakt, iż jest homoseksualistą, by odtąd żyć pełnią życia. Seria oszustw, których się dopuszcza dla pieniędzy, doprowadza go do więzienia, gdzie spotyka wielką miłość.

Długość:98m

Gwiazdy: Brennan Brown Ewan McGregor Jim Carrey Leslie Mann Marcus Lyle Brown Michael Beasley Nicholas Alexander Rodrigo Santoro Sean Boyd Tony Bentley

Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem wiolonczelista Nathaniel Ayers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię. Muzyk staje się bezdomnym, zarabiającym na życie graniem na ulicach. Pomoc otrzymuje od dziennikarza (Robert Downey Jr.)

Długość:109m

Gwiazdy: Catherine Keener Jamie Foxx LisaGay Hamilton Lorraine Toussaint Michael Bunin Nelsan Ellis Rachael Harris Robert Downey Jr. Stephen Root Tom Hollander

Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowo wybrany prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu – ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi. Wykorzystując sport chce zakończyć dekadę nienawiści między białymi i czarnymi mieszkańcami RPA.

Długość:134m

Gwiazdy: Adjoa Andoh Julian Lewis Jones Leleti Khumalo Marguerite Wheatley Matt Damon Matt Stern Morgan Freeman Patrick Lyster Patrick Mofokeng Tony Kgoroge

Ekranizacja bestsellerowej powieści jednego z najbardziej uwielbianych pisarzy naszych czasów Paulo Coelho, autora takich książek jak „Alchemik”, „Podręcznik wojownika światła”, „Brida”, „Jedenaście minut”. Wydawać się by mogło, iż dwudziestoośmioletnia Weronika Deklava ma w życiu wszystko: urodę, dobrze płatną pracę i piękne mieszkanie w Nowym Jorku. Brakuje jej jednak najważniejszego: sensu życia. Dlatego pewnego wieczora, Weronika postanawia umrzeć. Dwa tygodnie później budzi się w szpitalu ze śpiączki. Okazuje się, że lekarzom udało się ją uratować po próbie samobójczej. Jednak serce Weroniki doznało nieodwracalnego uszczerbku i wkrótce przestanie bić. Mając przed sobą niewiele czasu, Weronika zaczyna patrzeć na świat jak nigdy wcześniej. Zmienia otaczający ją świat oraz siebie.

Długość:103m

Gwiazdy: Adrian Martinez David Thewlis Erica Gimpel Erika Christensen Florencia Lozano Jonathan Tucker Melissa Leo Sarah Michelle Gellar Victor Slezak Waleed Zuaiter

Mari wybiera się wraz z rodzicami na wakacje w odludne miejsce nad jeziorem, gdzie znajduje się ich drugi dom. Nie chcąc spędzać całego weekendu z rodzicami, Mari wraz z przyjaciółką i nowo poznanym znajomym postanawiają zatrzymać się w pobliskim motelu. Zabawa kończy się z chwilą, gdy do mieszkania chłopaka wkracza zbiegły z więzienia ojciec wraz ze swoim bratem i przyjaciółką. Rozpoczyna się walka o przeżycie, w której nie obowiązują żadne reguły. Przyjaciółka Mari − Paige, ginie z rąk bandyty, zaś ona sama, przerażona, zgwałcona i brutalnie pobita, ratuje się podejmując desperacką ucieczkę. Dziewczyna nie wie jednak, że napastnicy postanowią zatrzymać się podczas ulewnej nocy w domu jej rodziców... Przeznaczenie sprawi jednak, że to przestępcy zaczną wkrótce przeklinać dzień, w którym przybyli do Ostatniego Domu Po Lewej.

Długość:110m

Gwiazdy: Aaron Paul Garret Dillahunt Joshua Cox Martha MacIsaac Michael Bowen Monica Potter Riki Lindhome Sara Paxton Spencer Treat Clark Tony Goldwyn

"Prorok" to zdobywca Grand Prix festiwalu w Cannes, nominowany do Oscara, okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych filmów ostatnich lat. Krwista gangsterska saga o francuskiej mafii, kolejna po włoskiej „Gomorze” znakomita europejska odpowiedź na filmy Scorsese i de Palmy. Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam, ale ma w sobie spryt, który sprawia, że szybko się uczy. Z chłopca na posyłki, stanie się szefem mafii. Jak to zrobi? "Wyobraźcie sobie 'Chłopców z ferajny' z francuskim akcentem i papierosami Gauloises zamiast włoskiego spaghetti".

Długość:149m

Gwiazdy: Adel Bencherif Antoine Basler Foued Nassah Gilles Cohen Hichem Yacoubi Jean-Philippe Ricci Niels Arestrup Pierre Leccia Reda Kateb Tahar Rahim

Anna w wyniku rodzinnej tragedii przebywa na oddziale psychiatrycznym. Gdy wraca do domu, ojciec oznajmia jej o zaręczynach z Rachel, która kiedyś była opiekunką matki.

Długość:87m

Gwiazdy: Arielle Kebbel Danny Bristol David Strathairn Dean Paul Gibson Elizabeth Banks Emily Browning Heather Doerksen Jesse Moss Kevin McNulty Maya Massar

Catherine ma wszystko. Jest piękna, utalentowana, odnosi sukcesy zawodowe. Pewnego dnia zaczyna podejrzewać, że jej mąż David ją zdradza. Chcąc sprawdzić jego wierność, wynajmuje luksusową prostytutkę. Pełna uroku, tajemnicza dziewczyna o imieniu Chloe ma uwieść Davida. Planując erotyczną intrygę, Catherine nie spodziewa się, że sama wpadnie w jej sidła...

Długość:99m Tagline: Obsesja, namiętność, pożądanie

Gwiazdy: Amanda Seyfried Julianne Moore Julie Khaner Laura de Carteret Liam Neeson Max Thieriot Mishu Vellani Nina Dobrev R. H. Thomson Tiffany Lyndall-Knight

Lena (Penélope Cruz) i Mateo (Lluis Homar) zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Mateo nie wie, że Lena jest narzeczoną wpływowego milionera, który zrobi wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nie wie też, że nocami bywa luksusową prostytutką... Kim naprawdę jest kobieta? Ile jest w stanie poświęcić, żeby być z mężczyzną swojego życia?

Długość:127m

Gwiazdy: Ángela Molina Blanca Portillo Chus Lampreave José Luis Gómez Kiti Mánver Lluís Homar Lola Dueñas Penélope Cruz Rubén Ochandiano Tamar Novas

Niezrównani twórcy, zdobywcy Oskarów, mistrzowie czarnego humoru bracia Ethan i Joel Coen (Oscar za „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Fargo”). Po najlepszej komedii minionego roku – „Tajne przez poufne”, przedstawiają jedną z najzabawniejszych komedii nadchodzącego roku. Historia o prawym człowieku, który uświadamia sobie, że cały świat obrócił się przeciwko niemu. Nagle, z nieznanych mu powodów, opuszcza go żona, a jej nowy kochanek przekonuje Larry’ego, że powinien on wyprowadzić się z domu i zamieszkać w tanim, obskurnym motelu. Na domiar złego, kariera naukowa Larry’ego staje pod wielkim znakiem zapytania.

Długość:105m Tagline: ... którego wszyscy mają w poważaniu

Gwiazdy: Aaron Wolff Adam Arkin Brent Braunschweig Fred Melamed George Wyner Jessica McManus Michael Stuhlbarg Peter Breitmayer Richard Kind Sari Lennick

Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej "diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości. Poznacie wielką Ikonę Mody - Coco Chanel, której samotność była równie wielka jak jej sława. Opiekę nad kostiumami do tego filmu sprawował sam Karl Lagerfeld - mistrz autokreacji, wielki spadkobierca i kontynuator stylu Coco Chanel.

Długość:110m

Gwiazdy: Alessandro Nivola Audrey Tautou Benoît Poelvoorde Emmanuelle Devos Fabien Béhar Jean-Yves Chatelais Marie Gillain Régis Royer Roch Leibovici Yan Duffas

Kongresman Stephen Collins (Ben Affleck) to wschodząca gwiazda swojej partii, do czasu gdy jego asysentka/kochanka zostaje zamordowana, a umiejętnie skrywane intrygi zaczynają wychodzić na jaw. Dziennikarz śledczy Cal McAffrey (Russell Crowe) ma wątpliwe szczęście być dawnym przyjacielem polityka i zostać przydzielonym do jego sprawy przez swoją szefową, bezkompromisową panią redaktor Cameron (w tej roli również zdobywczyni Oscara – Helen Mirren). Kiedy Cal i jego partnerka Della zaczynają zagłębiać się w sprawę mogącą wstrząsnąć posadami świata władzy, przekonują się, że gdy w grę wchodzą miliardy dolarów, niczyje uczucia, prywatność ani życie nie mają znaczenia.

Długość:127m

Gwiazdy: Ben Affleck Harry Lennix Helen Mirren Jason Bateman Jeff Daniels Josh Mostel Michael Berresse Rachel McAdams Robin Wright Russell Crowe

"Cyrk motyli" jest to krótkometrażowy film, mający uświadomić widzowi poważny problem - brak akceptacji samego siebie oraz brak poczucia własnej wartości. Główny bohater Will jest młodym mężczyzną "pokaranym" przez los - nie posiada kończyn. Momentem zwrotnym w jego życiu jest chwila, kiedy odnajduje sens i odzyskuje wiarę w siebie. Dodatkowo staje się autorytetem dla innych, cierpiących i zagubionych osób. Jest przykładem osoby walczącej, która mimo przeciwności losu nie poddaje się.

Długość:20m

Gwiazdy: Connor Rosen Doug Jones Eduardo Verástegui Lexi Pearl Matt Allmen Nick Vujicic

Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady – obsypanego nagrodami „Chicago” (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy w 2003 roku), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu – powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w musicalu „Dziewięć”. Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje życie prywatne i odzyskać utraconą wenę twórczą. W zmaganiach z problemami pomaga mu - i przeszkadza - grono kobiet jego życia: zdradzana żona Luisa, kochanka Carla, przyjaciółka Lily, dziennikarka modowa Stephanie, muza Claudia oraz duch jego matki (w tej roli jak zawsze boska Sophia Loren). „Dziewięć” to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony musicalu, zainspirowanego mistrzowskim obrazem „8 i 1/2” Federico Felliniego.

Długość:112m

Gwiazdy: Daniel Day-Lewis Enzo Cilenti Fergie Judi Dench Kate Hudson Marion Cotillard Nicole Kidman Penélope Cruz Ricky Tognazzi Sophia Loren

Film jest oparty na opowiadaniu Julie Powell (Amy Adams) "Julie and Julia: 365 Days, 524 Recipes, 1 Tiny Apartment Kitchen". Powell nie przepadała za swoja pracą sekretarki i postanowiła w ciągu roku zrealizować wszystkie 524 przepisy z książki kucharskiej Julii Child (Meryl Streep) "Mastering the Art of French Cooking". Swoje doświadczenia w kuchni zaczęła spisywać w formie bloga. A ten z kolei posłużył wydawcom do opublikowania tych perypetii w formie książki.

Długość:123m

Gwiazdy: Amy Adams Chris Messina Crystal Noelle Helen Carey Jane Lynch Joan Juliet Buck Linda Emond Mary Lynn Rajskub Meryl Streep Stanley Tucci

Wallace Bryton shwoman prowadzący autorki podcast, którego celem jest wyszydzenie wszystkiego i wszystkich bez jakichkolwiek ograniczeń ludzką przyzwoitością, wybiera się do Kanady, gdzie zamierza przeprowadzić wywiad z jedną z ofiar swojego czarnego poczucia humoru. Jak się okazuje koleś strzelił samobója, a Wallace został bez materiału. Przypadkowo natrafia na ogłoszenie, w którym starszy mężczyzna oferuje pokój do wynajęcia, zaznaczając, że jest samotny i nie ma komu opowiedzieć historii ze swojego długiego życia. Wallance łyka haczyk i trafia do domostwa starego wilka morskiego, który to raczy go niesamowitymi opowieściami. Howard Howe ma w zanadrzu nie tylko szaloną przeszłość, ale i jeszcze bardziej popieprzone plany na przyszłość. Wallace staje się ofiarą jego traumy, która każe Howardowi przemieniać ludzi w ... morsy.

Długość:102m Tagline: Młody mężczyzna poszukuje swojego przyjaciela w lasach Kanady. Towarzyszy mu dziewczyna zaginionego.

Gwiazdy: Génesis Rodríguez Haley Joel Osment Harley Morenstein Harley Quinn Smith Jennifer Schwalbach Smith Johnny Depp Justin Long Lily-Rose Depp Michael Parks Ralph Garman

"Zabiłem moją matkę" to historia oparta na biografii autora. Opowiada o paradoksie dojrzewania. Młody człowiek marzy o dorosłości i autonomii. Podważa świat wartości rodziców i buntuje się przeciw ich władzy, a jednocześnie nadal pragnie ich bezwarunkowej miłości oraz tęskni za dawną bliskością. Z tych paradoksów rodzi się frustracja, która prowadzi do nieustannych kłótni, zawodów, niespełnionych oczekiwań i wzajemnych niesnasek. zgłoś poprawkę [opis dystrybutora kino]

Długość:96m

Gwiazdy: Anne Dorval Benoît Gouin François Arnaud Justin Caron Monique Spaziani Niels Schneider Patricia Tulasne Pierre Chagnon Suzanne Clément Xavier Dolan

Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na odludziu, by zaszyć się przed światem i zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami. Zamiast ukojenia znajdą tam jednak niszczycielską moc sięgającą początków świata. Będą musieli stawić czoła potężnej i przerażającej sile, z której istnienia nie zdawali sobie sprawy. Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gramów") w horrorze twórcy...

Długość:108m Tagline: Antychryst

Gwiazdy: Charlotte Gainsbourg Storm Acheche Sahlstrøm Willem Dafoe

Pewnego dnia samotna 8-letnia dziewczynka z dalekiej Australii wybiera przypadkowe nazwisko z nowojorskiej książki telefonicznej i na adres nieznajomego wysyła list z tabliczką czekolady. Dziewczynka nazywa się Mary Dinkle i mieszka w Melbourne. Jej życie nie zapowiada się zbyt ciekawie – w domu bieda, matka pije, a ojciec jest nieco porąbany. Mary bardzo potrzebuje przyjaciela. Nieznajomy w Nowym Jorku to Max Horowitz - samotny, grubawy 45-latek, który bierze życie na przeczekanie. Niczego się już nie spodziewa, a już najmniej listu z czekoladą od 8-letniej Australijki. Max odpisuje Mary i tak rodzi się chyba najdziwniejsza i najpiękniejsza przyjaźń na świecie. Ta przyjaźń trwa ponad 20 lat, w czasie których Mary zmienia się w kobietę, zakochuje się i marzy, podczas, gdy Max trochę się starzeje, znajduje bratnią duszę, a przede wszystkim radość życia. Przez wszystkie te lata Mary i Max jeszcze się nie spotkali. Ciekawe co będzie, gdy wreszcie staną twarzą w twarz…

Długość:92m Tagline: Czasami nieznajomość to gwarancja prawdziwej przyjaźni.

Gwiazdy: Barry Humphries Bethany Whitmore Christopher Massey Eric Bana Ian 'Molly' Meldrum John Flaus Julie Forsyth Philip Seymour Hoffman Renée Geyer Toni Collette

Ekranizacja kultowej i kontrowersyjnej powieści Oskara Wilde'a z Colinem Firthem, znanym z "Dziennika Briget Jones" i hitu "Mamma Mia" oraz Benem Barnesem – księciem Kaspianem z "Opowieści z Narnii" w rolach głównych. Dorian Gray jest człowiekiem niezwykłej urody, lecz nie tylko jego aparycja czyni go niezwykłym... Jest on bowiem w posiadaniu obrazu, swojego portretu, który starzeje się zamiast swego właściciela.

Długość:112m

Gwiazdy: Ben Barnes Ben Chaplin Caroline Goodall Colin Firth Douglas Henshall Emilia Fox Fiona Shaw Maryam d'Abo Rachel Hurd-Wood Rebecca Hall

Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oksfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod dachami dekadenckiego Paryża.

Długość:95m

Gwiazdy: Alfred Molina Cara Seymour Carey Mulligan Dominic Cooper Emma Thompson James Norton Olivia Williams Peter Sarsgaard Rosamund Pike Sally Hawkins

Ryan Bingham (George Clooney) to profesjonalista specjalizujący się w "doradztwie dotyczącym zmian w karierze zawodowej" (eufemistyczne ujęcie zwalniania pracowników). Życie Ryana to ciągła podróż, jego mieszkanie to tylko puste miejsce. Podczas jednej z podroży poznaje Alex (Vera Farmiga) i zaczyna myśleć o zmianie stylu życia. Czy tak się stanie?

Długość:109m

Gwiazdy: Amy Morton Anna Kendrick Danny McBride George Clooney J.K. Simmons Jason Bateman Melanie Lynskey Sam Elliott Vera Farmiga Zach Galifianakis

Na rok przed I wojną światową seria niewyjaśnionych wydarzeń zakłóca spokojne życie na jednej z niemieckich wsi. Jadący konno lekarz potyka się o rozpiętą w poprzek drogi linę, pobliska stodoła staje w płomieniach, dwójka dzieci zostaje uprowadzona i poddana torturom. Wszystko wskazuje na wykonywanie przez kogoś rytualnych kar. Nauczyciel miejscowej szkoły obserwuje rozwój wydarzeń, aby wkrótce poznać przerażającą prawdę.

Długość:144m

Gwiazdy: Burghart Klaußner Christian Friedel Fion Mutert Leonard Proxauf Leonie Benesch Levin Henning Maria Dragus Susanne Lothar Ulrich Tukur Ursina Lardi

Akcja rozgrywa się w Baltimore. Widzowie śledzą przeplatające się losy kilku bohaterów. Ich tematem przewodnim są trudności w porozumieniu i interpretowaniu zachowania innych. Wszyscy bezskutecznie próbują znaleźć miłość. Znudzona żona (Jennifer Connelly) rozważa, czy nie odejść od męża (Bradley Cooper), który ją zaniedbuje. Dlaczego zaniedbuje? Bo ma romans z inną kobietą, na dodatek w której zakochał się inny samotny mężczyzna. Facet ten mógłby z kolei znaleźć szczęście u boku dziewczyny (Ginnifer Goodwin), która ma na jego punkcie obsesję – gdyby tylko zwrócił na nią uwagę. Aranżuje ona niby-przypadkowe spotkania z obiektem swoich uczuć. Podczas jednego z nich poznaje przyjaciela swojego ukochanego, granego przez Justina Longa, który postanawia wychować ją tak, jak profesor Higgins w "My Fair Lady" wychowuje Elizę Doolittle. Drew Barrymore natomiast gra zagubioną w świecie nieustannych randek kobietę, która staje się ofiarą współczesnej kultury

Długość:129m

Gwiazdy: Ben Affleck Bradley Cooper Drew Barrymore Ginnifer Goodwin Jennifer Aniston Jennifer Connelly Justin Long Kevin Connolly Kris Kristofferson Scarlett Johansson

Skazany w procesie o zniesławienie dziennikarz śledczy podejmuje się niezwykłego zlecenia. Na prośbę właściciela koncernu przemysłowego bada tajemniczą sprawę kryminalną sprzed lat. Wraz z pomagającą mu młodą hackerką Lisbeth zagłębia się w mroczną i krwawą historię rodziny. Kolejne elementy łączą się w całość i przybliżają do rozwiązania śmiertelnej układanki. W trakcie śledztwa między dziennikarzem i dziewczyną rodzi się niebezpieczna fascynacja.

Długość:152m

Gwiazdy: Björn Granath Gösta Bredefeldt Lena Endre Marika Lagercrantz Michael Nyqvist Noomi Rapace Peter Andersson Peter Haber Sven-Bertil Taube Tomas Köhler

Sam Bell (Sam Rockwell) od 3 lat samotnie przebywa na stacji kosmicznej na Księżycu. Obsługuje zautomatyzowaną kopalnię, wydobywającą paliwo Helium-3 i przesyła je na Ziemię. Nie ma bezpośredniego kontaktu z ludźmi, jedynie okazjonalnie otrzymuje nagrane wiadomości z bazy oraz krótkie filmy od swojej żony Tess. Jego jedynym towarzyszem jest inteligentny komputer pokładowy Gerty (Kevin Spacey), który pomaga mu w codziennych czynnościach. Na dwa tygodnie przed zakończeniem kontraktu dochodzi do niebezpiecznej awarii. Sam traci przytomność, a po przebudzeniu dokonuje szokującego odkrycia. Zaczyna wątpić w "życzliwość" Gerty'ego oraz jego zleceniodawców, a także we własne zdrowe zmysły...

Długość:97m Tagline: Im dalej od Ziemi tym bardziej jesteś sobie obcy

Gwiazdy: Adrienne Shaw Benedict Wong Dominique McElligott Kaya Scodelario Kevin Spacey Malcolm Stewart Matt Berry Robin Chalk Rosie Shaw Sam Rockwell

Ukrywający się na Karaibach Dominic, na wieść o śmierci swojej dziewczyny - Letty, wraca do Los Angeles. Okazuje się, że rozkaz jej zabicia wydał bezwzględny król heroiny - Antonio Braga. Dom poprzysięga mu zemstę. Po pogrzebie spotyka Briana, który ma z Bragą własne rachunki do wyrównania. Dom i Brian połączą siły i mimo dzielących ich różnic, wspólnie ruszą w pościg za mordercą aż na meksykańską pustynię, gdzie dojdzie do finałowego pojedynku.

Długość:107m

Gwiazdy: Gal Gadot Jack Conley John Ortiz Jordana Brewster Laz Alonso Michelle Rodriguez Paul Walker Shea Whigham Tego Calderón Vin Diesel

Film reżysera kinowego hitu "Ja, robot" (w roli głównej Will Smith). Film, na którym widz paradoksalnie najbardziej będzie się bał wiedzy o tym co się wydarzy. Czy nieświadomość jest rzeczywiście błogosławieństwem… czy może przekleństwem? Co ty byś zrobił, gdybyś znał najczarniejszą przyszłość? W 1958 roku w pewnej szkole zakopano kapsułę z rysunkami dzieci. Została ona odkopana 50 lat później, jednak okazało się, że jeden z tych rysunków to coś więcej niż tylko dziecięca fantazja. John Koestler (Nicolas Cage) wkrótce przekona się, że umieszczone na kartce papieru przypadkowe cyfry w rzeczywistości wyznaczają daty najstraszniejszych katastrof ostatniego pół wieku. Nie wszystkie proroctwa już się jednak wypełniły… zostały jeszcze trzy daty.

Długość:121m

Gwiazdy: Adrienne Pickering Alan Hopgood Ben Mendelsohn Chandler Canterbury D.G. Maloney Joshua Long Lara Robinson Nadia Townsend Nicolas Cage Rose Byrne

Powstały w oparciu o bestsellerową powieść "Kwiat pustyni", film jest autobiografią Waris Dirie. Urodzona w Somalii, w jednej z koczowniczych osad, w wieku 5 lat zostaje poddana rytualnemu obrzezaniu, w wieku 13 lat sprzedana mężczyźnie za żonę, by w końcu zostać amerykańską supermodelką. Obecnie ma 44 lata i pracując jako rzeczniczka Organizacji Narodów Zjednoczonych, przeciwdziała praktykom obrzezania na całym świecie.

Długość:120m Tagline: Piękno skrywa tajemnicę...

Gwiazdy: Anna Hilgedieck Anthony Mackie Craig Parkinson Juliet Stevenson Liya Kebede Lucrezia Phantazia Meera Syal Sally Hawkins Soraya Omar-Scego Timothy Spall

Sara i Brian podejmują decyzję o leczeniu poważnie chorej córki. Relacje rodzinne ulegają znacznemu pogorszeniu, gdy młodsza z sióstr odkrywa tajemnicę związaną z jej narodzinami.

Długość:109m

Gwiazdy: Abigail Breslin Alec Baldwin Cameron Diaz Emily Deschanel Evan Ellingson Frank Cassavetes Heather Wahlquist Jason Patric Joan Cusack Sofia Vassilieva

Bella Swan (Kristen Stewart) i Edward Cullen (Robert Pattinson) tworzą bardzo szczęśliwą, choć niecodzienną parę. Ich romans trwa do dnia feralnych osiemnastych urodzin dziewczyny. Po tym wydarzeniu Cullenowie wyjeżdżają z miasta, zaś Edward porzuca ukochaną. Głęboko zraniona dziewczyna na długie miesiące popada w przygnębienie. Szczęśliwie przyjaciel Belli z dzieciństwa – Jacob (Taylor Lautner) – pomaga jej odzyskać psychiczną równowagę. Młodzi czują do siebie coraz większą sympatię. Jednak Jacob również skrywa mroczną tajemnicę…

Długość:130m

Gwiazdy: Ashley Greene Billy Burke Elizabeth Reaser Jackson Rathbone Kellan Lutz Kristen Stewart Nikki Reed Peter Facinelli Robert Pattinson Taylor Lautner

Jeden dzień – być może najważniejszy – z życia Georga Falconera (Colin Firth), profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość. Tego dnia pozornie nieistotne spotkania i czas spędzony z dawną ukochaną (Julianne Moore), otworzą przed nim niespodziewanie szanse na nowe uczucie...

Długość:101m

Gwiazdy: Colin Firth Ginnifer Goodwin Jon Kortajarena Julianne Moore Matthew Goode Nicholas Hoult Paul Butler Paulette Lamori Ryan Simpkins Teddy Sears

Susie Salmon zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana przez swojego sąsiada. To, co się dzieje po jej śmierci, obserwuje z nieba. Spoglądając w dół, snuje głosem czternastolatki powieść koszmarną, ale też pełną nadziei. Przez długie tygodnie po swojej śmierci Susie obserwuje życie, które toczy się już bez niej – przysłuchuje się pogłoskom na temat swojego zniknięcia, współczuje rodzicom, którzy ciągle wierzą, że córka się odnajdzie, obserwuje, jak ten, który ją zamordował, zaciera ślady zbrodni, widzi jak małżeństwo jej rodziców rozpada się, ojciec obsesyjnie pragnie zemsty, a siostra staję się osobą zupełnie obcą.

Długość:136m

Gwiazdy: Carolyn Dando Christian Thomas Ashdale Mark Wahlberg Michael Imperioli Rachel Weisz Reece Ritchie Rose McIver Saoirse Ronan Stanley Tucci Susan Sarandon

W tej zakręconej komedii romantycznej o miłości i przeznaczeniu młody twórca kartek z życzeniami beznadziejnie i bezowocnie poszukuje dziewczyny swoich marzeń, a jego nowa współpracownica Summer Finn, może być właśnie tą jedyną. Niestety 500 dni ich dziwnego związku pokazuje że droga do szczęścia może być nieprzewidywalna, całkowicie poza kontrolą i przede wszystkim niebywale zabawna.

Długość:95m Tagline: Chłopak spotyka dziewczynę. On się zakochuje. Ona nie.

Gwiazdy: Chloë Grace Moretz Clark Gregg Geoffrey Arend Ian Reed Kesler Joseph Gordon-Levitt Matthew Gray Gubler Minka Kelly Patricia Belcher Rachel Boston Zooey Deschanel

Bizneswoman Margaret Tate, podpora potężnego nowojorskiego wydawnictwa, postanawia wyjść za mąż za swego asystenta Andrew Paxtona, którego traktowała dotąd więcej niż bezceremonialnie. Zmuszają ją do tego fikcyjnego związku niespodziewane okoliczności. Kobieta jest Kanadyjką, chce uzyskać amerykańskie obywatelstwo, ponieważ grozi jej deportacja z powodu zaniedbania procedur wizowych. Para wyjeżdża na weekend do rodziców Andrew w miejscowości Sitka na Alasce.

Długość:108m

Gwiazdy: Aasif Mandvi Betty White Craig T. Nelson Denis O'Hare Malin Åkerman Mary Steenburgen Michael Nouri Oscar Nunez Ryan Reynolds Sandra Bullock

Pewnego dnia Grace dowiaduje się, że jej mąż Sam , żołnierz armii amerykańskiej, ginie w czasie tajnej misji. Wiadomość o śmierci Sama to cios dla całej rodziny. Jego brat Tommy zaczyna pomagać zrozpaczonej dziewczynie. Z czasem Grace i Tommy zbliżają się do siebie. Wtedy okazuje się, że Sam jednak żyje…

Długość:104m

Gwiazdy: Bailee Madison Carey Mulligan Clifton Collins Jr. Jake Gyllenhaal Mare Winningham Natalie Portman Patrick John Flueger Sam Shepard Taylor Geare Tobey Maguire

Historia Leigh Anne Touhy - matki dwojga dzieci, silnej kobiety kierującej się chrześcijańskimi wartościami, która wraz z mężem nie boi się zaryzykować i postanawia zaopiekować się skrzywdzonym w dzieciństwie bezdomnym czarnoskórym nastolatkiem. Otoczenie go właściwą opieką powoduje, że chłopak wyrasta na gwiazdę futbolu amerykańskiego.

Długość:129m Tagline: Oparty na prawdziwej wspaniałej historii

Gwiazdy: Adriane Lenox Catherine Dyer Jae Head Kathy Bates Kim Dickens Lily Collins Quinton Aaron Ray McKinnon Sandra Bullock Tim McGraw

Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Profesor Parker Wilson (Richard Gere) za namową córki przyjmuje pod swój dach szczeniaka. Od tej pory psa i człowieka łączy niezwykła więź. Pies Hachiko codziennie odprowadza swego pana o tej samej godzinie na dworzec, a później po niego przychodzi...

Długość:93m Tagline: Profesor Parker Wilson poszukuje domu dla bezdomnego psa. Wkrótce między nim a zwierzęciem rodzi się niezwykła więź.

Gwiazdy: Bates Wilder Cary-Hiroyuki Tagawa Davenia McFadden Erick Avari Jason Alexander Joan Allen Richard Gere Robbie Sublett Sarah Roemer Tora Hallström

Historia o najsłynniejszych amerykańskich gangsterach lat 30tych - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. Kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie miedzy innym przez swoje wysiłki zmierzające do schwytania przestępców.

Długość:140m

Gwiazdy: Billy Crudup Channing Tatum Christian Bale Domenick Lombardozzi Emilie de Ravin Giovanni Ribisi Johnny Depp Leelee Sobieski Marion Cotillard Stephen Lang

Nemo Nobody wiedzie zwykłe życie u boku swej żony Elise i trójki dzieci. Wszystko się zmienia, gdy budzi się pewnego dnia jako staruszek w 2092 roku. Ma wówczas 120 lat i jest najstarszym człowiekiem chodzącym po globie, jak i ostatnim ze śmiertelnych ludzi. Ale to zdaje się nie interesować głównego bohatera. Jedyną rzeczą jak zaprząta głowę Pana Nobody jest odpowiedź na pytanie, czy w teraźniejszości żył dobrym życiem, kochał kobietę, którą miał kochać oraz miał dzieci, które były mu przeznaczone. (Hsi_Nao) Nemo Nobody (Jared Leto) prowadzi beztroskie życie u boku żony i trójki dzieci. Jednak pewnego dnia budzi się jako 120-letni starzec w przyszłości, w 2092 roku. Jest najstarszym człowiekiem na Ziemi i ostatnim śmiertelnikiem w świecie nieśmiertelnych.

Długość:141m

Gwiazdy: Allan Corduner Daniel Mays Diane Kruger Jared Leto Juno Temple Linh Đan Phạm Natasha Little Rhys Ifans Sarah Polley Toby Regbo

Człowiek, który stracił wszystko nie cofnie się przed niczym… Gerard Butler ("Gamer") w niezwykle mrocznej roli mężczyzny, który mści się po tym, jak jego rodzina została brutalnie zamordowana. Powstrzymać go może jedynie pewien prokurator - Jamie Foxx ("Zakładnik"). Konfrontacja obu jest nieunikniona. Nic jednak nie jest jednoznaczne. Genialnie zbudowane postacie powodują, że nie wiadomo, kto jest dobry a kto zły, ani po czyjej stronie stanąć w tej rozgrywce. Poznaj niesamowitą moc zemsty w najbardziej oczekiwanym filmie tej jesieni. [opis dystrybutora dvd]

Długość:109m Tagline: Po czyjej stronie staniesz? Jesteś pewien?

Gwiazdy: Bruce McGill Christian Stolte Colm Meaney Emerald-Angel Young Gerard Butler Gregory Itzin Jamie Foxx Leslie Bibb Michael Irby Regina Hall

Akcja filmu rozpoczyna się w okupowanej Francji podczas egzekucji rodziny Shosanny Dreyfus, której dziewczyna jest świadkiem. Egzekucji dokonuje nazistowski pułkownik Hans Landa. Shosannie udaje się uciec i wyjechać do Paryża, gdzie, jako właścicielka kina, przyjmuje nową tożsamość. W innym miejscu w Europie, porucznik Aldo Raine organizuje grupę żydowskich żołnierzy, którzy mają dokonywać aktów zemsty. Do oddziału Raine'a dołącza niemiecka aktorka i agentka Bridget Von Hammersmark, której misją jest pozbawienie władzy przywódców Trzeciej Rzeszy. Losy tych ludzi zbiegają się pod kinowym afiszem, gdzie Shosanna przygotowuje własny plan zemsty...

Długość:153m Tagline: Amoralna, wybuchowa, wstrząsająca droga zemsty.

Gwiazdy: Brad Pitt Christoph Waltz Daniel Brühl Diane Kruger Eli Roth Gedeon Burkhard Jacky Ido Mélanie Laurent Michael Fassbender Til Schweiger